Auto dla prawdziwego przedsiębiorcy

Właściciele przedsiębiorstw jawią się nam jako bogaci ludzie posiadający pokaźne majątki. Tak naprawdę jest to część marketingu firmy, która zakłada, że jeśli właścicielowi się dobrze powodzi, to jego firma jest w dobrym stanie. Ma to sens, w końcu kto zaufałby przedsiębiorcy, który przyjedzie na spotkanie starym, zdezelowanym fiatem? Dużo pewniej wygląda właściciel w Porsche.

Swoje Porsche można wziąć w leasing

porsche w leasinguOczywiście koszt dobrej jakości samochodu, a takim na pewno będzie Porsche, jest ogromny. Nie każdego przedsiębiorcy stać od razu na zakup takiego samochodu, a na pewno nie na początkowym etapie działalności. Gdzie tu w takim razie szukać imagu firmy, skoro właściciel ma do dyspozycji tylko fiata. Na szczęście z pomocą przychodzą tutaj banki, u których można wziąć sobie takie porsche w leasingu korzystnym dla obydwu stron. Samochody w leasing nie biorą tylko firmy dla swoich pracowników, ale także właściciele dla samego siebie. Jest to swego rodzaju inwestycja w swój image, jako przedsiębiorcy. Poruszając się Porsche na pewno będziemy wzbudzać duże zaufanie u swoich potencjalnych kontrahentów. Do tego nie trzeba na nie wcale wydawać ogromnych pieniędzy, wystarczy tylko co miesiąc odprowadzać ratę leasingową, a jeśli naszej firmie nie powiedzie się na rynku, to nie będziemy musieli się martwić o to co zrobimy z samochodem, gdyż w takim przypadku leasing po prostu zostanie rozwiązany.

Jak widać w leasing nie bierze się tylko ciężarówek, ani samochodów dla przedstawicieli handlowych. Właściciele przedsiębiorstw także mogą wziąć w leasing pojazd dla siebie, wzmacniając w ten sposób swój wizerunek. Nawet nie spodziewacie się jak wielu przedsiębiorców tak właśnie robi, a większość ich samochodów to po prostu auta wzięte w leasing, powiązane w mocny sposób z finansami firmy.