Basen do ogrodu zamówiłem w Tychach

Po wybudowaniu domu i zagospodarowania całego terenu wokół budynku przyszła pora na zrealizowanie marzenia o własnym przydomowym basenie. Całkiem niedawno z żoną i synem wprowadziliśmy się do naszego nowego domu i teraz możemy zająć się tym, co będzie naszą oazą relaksu w najbliższe lato. A wiosna to idealny czas na zbudowanie w ogrodzie niewielkiego basenu.

Projekt basenu otrzymałem wraz z wizualizacją

tychy - baseny ogrodoweRaptem kilka godzin zajęło mi przeszukanie zasobów internetu celem znalezienia firmy, która montuje baseny według pomysłów klienta. Zależało mi na tym, żeby była to firma z tradycjami, ale z nowoczesną ofertą. Ważne były dla mnie też opinie, bo chciałem zamówić basen u rzetelnych profesjonalistów. W każdym razie w tym celu postanowiłem odwiedzić położone na południu kraju Tychy – baseny ogrodowe jedna z firm robi tu od kilku dekad. Pojechaliśmy tam w trójkę, bo wszyscy chcieliśmy mieć swój udział z zaprojektowaniu naszego wymarzonego ogrodowego kąpieliska. Po rozmowie z projektantem wróciliśmy do domu i czekaliśmy na projekt oraz wycenę. Po dosłownie kilku godzinach na mailu miałem już cały projekt wraz z wizualizacją wmontowaną w zdjęcia naszego ogrodu. Muszę przyznać, że sam ten fakt spowodował u mnie ogromny entuzjazm i pozytywne nastawienie do wybranej firmy. Od razu zgodziłem się na ich ofertę i złożyłem zamówienie na zrobienie u Nas takiego basenu. Teraz już tylko czekamy na zrealizowanie tego zamówienia.

Czas oczekiwania na zrobienie takiego basenu ogrodowego to około sześciu tygodni. Dlatego zajęliśmy się tym wczesną wiosną, bo dzięki temu już w maju wszystko będzie gotowe. Nie możemy się już doczekać zabawy we własnym przydomowym basenie. Przecież to będzie o wiele lepsze niż wyjazd na wakacje. Jak zrobią nam basen to będziemy mieć w domu wszystko co potrzeba do letniego wypoczynku.