Bielany – szukanie serwisu komputerowego

Tak jak wiele osób w ciągu ostatnich miesięcy, tak i ja przeniosłem się ze swoją pracą do własnego domu. Powiem szczerze, że było to dla mnie bardzo wygodne. Moja praca polegała jedynie na działaniu na komputerze, więc w sumie w biurze robiłbym dokładnie to samo. Oczywiście potrzeba do tego samokontroli, ale ja taką posiadam. W pracy proponowali mi nowy komputer, ale zdecydowałem się pracować na swoim domowym.

Serwisowanie zepsutego komputera na Bielanach

serwis komputerowy na bielanachByłem przyzwyczajony do sprzętu, który miałem w domu, więc nie czułem potrzeby ściągania nowego z pracy. Poza tym ten domowy i tak używałem praktycznie wyłącznie do robienia zadań związanych z moim stanowiskiem, tak więc za dużo się w tej kwestii nie zmieniało. Jednak problem zaczął się pojawiać, gdy komputer zaczynał się psuć. Kilka razy sam mi się wyłączył, ale początkowo myślałem, że może były jakieś przerwy w dostawie prądu. Ale gdy pewnego razu nie mogłem go już włączyć z powrotem, to sytuacja stała się poważniejsza. Od razu wiec sprawdziłem, gdzie jest najbliższy serwis komputerowy na Bielanach, bo potrzebowałem jak najszybszej naprawy. Moja praca wymagała ode mnie punktualności i sztywnego trzymania się terminów, tak więc nie miałem wyboru. Po znalezieniu serwisu od razu pojechałem do niego z komputerem. Postawiłem sprawę jasno – potrzebowałem błyskawicznej pomocy. Obsługa wzięła moją sytuację na poważnie i od razu zabrała się za sprawdzenie sprzętu.

Na drugi dzień, bo komputer musiałem zostawić w serwisie, dostałem telefon, że można już swój sprzęt odebrać. Zapytałem się, czy wszystko z nim w porządku i odpowiedź była pozytywna. Faktycznie, po podłączeniu go w domu znowu wszystko śmigało, tak jak dawniej. Plus nie utraciłem także żadnych ważnych dla mnie plików.