Co oferuje producent opakowań kartonowych?

Ciągły rozwój sprzedaży internetowej oraz idący za tym wymóg prowadzenia ciągłej sprzedaży wysyłkowej wymógł na producentach opakowań kartonowych wprowadzenie nowych rozwiązań, które będą zaprojektowane z myślą o ciągłych udogodnieniach dla sprzedających oraz klientów. Dzięki temu w sklepach z pudelkami kartonowymi możemy natrafić na ciągle wprowadzane nowe modele opakowań kartonowych.

Wersje opakowań kartonowych dostosowane do sprzedaży internetowej

produkcja opakowań kartonowychJednym z najbardziej popularnych rodzajów opakowań bardzo często stosowanych w sprzedaży on-line jest karton klapowy. Dzięki niemu bardzo łatwo zabezpieczymy przesyłkę i sprawimy, że będzie ona wyglądała estetycznie. W takim kartonie możemy wysłać praktycznie każdy mniejszy i większy przedmiot, np. z branży kosmetycznej, elektronicznej czy muzycznej. Bardzo często produkcja opakowań kartonowych zajmuje się wytwarzaniem opakowań w stylu wieczko plus spód. Jak sama nazwa wskazuje, składają się one z dwóch części i są przeznaczone do przesyłania bombonierek, czy na przykład kawy. Ciekawym rozwiązaniem jest wytwarzanie opakowań typu display. Składają się one z otwartej komory oraz kartonu, który może pełnić funkcję reklamową. Są stosowane przez producentów, aby wyeksponować towar w centrach handlowych oraz sklepach specjalistycznych. Podobną funkcję spełnia opakowanie typu sleeve, które może być wykorzystane do promocji książki czy sprzętu RTV.

Aby zapewnić dobre opakowanie butelek, słoików, kubków czy innych wyrobów szklanych, producenci wprowadzili opakowania typu multipack, które pozwalają na komfortowe umieszczenie tych produktów szeregowo i umożliwienie ich ekspozycji na półkach sklepowych. Ułatwiają one także transport wyrobów szklanych, zapobiegając ich niespodziewanemu przewróceniu się.