Cytrusowa odmiana konopi

Jednym z najważniejszych parametrów każdej konopi, jest to, jak długo będzie rosła i jak często wydaje plon. Inne ważne kwestie związane są z ilością plonu i jego zawartością. Składniki skondensowane w takiej roślinie są nie tylko bardzo ważne dla hodowcy, ale przede wszystkim dla osoby kupującej, która chce mieć pewność, że konkretna odmiana wywoła pożądane skutki.

Udoskonalona odmiana outdoor

lemon haze nasionaJeśli odmiana konopi szybko rośnie i nie wymaga specjalnych udogodnień, to zazwyczaj ma niewielkie plony. Natura rozdzieliła to dość sprawiedliwie. Jednak ludzie, chcąc więcej od swoich roślin, pracowali nad ich genetycznym łańcuchem, krzyżowali z odmianami posiadającymi uzupełniające właściwości. To właśnie tak powstają najlepsze odmiany, które są proste w hodowli i zawierają wiele składników pomocnych i pożądanych w świecie hodowców. Taka właśnie jest odmiana lemon haze nasiona tej rośliny, są bardzo cennym eksponatem w każdej kolekcji. Kolekcjonerzy znajdujący się w kraju nie mogą co prawda hodować tych roślin, jednak mogą zbierać nasiona przez wzgląd na ich właściwości. Dlatego każdy kolekcjoner powinien mieć w swojej kolekcji właśnie tę odmianę. Jest ona nie tylko wyjątkowa ze względu na swoje właściwości, ale również dlatego, że jest gratką dla ludzi, którzy zamieszkują w krajach, gdzie mogą je spożywać. Plony tej odmiany mają cytrusowy delikatny smak i świetnie sprawdzają się w przypadku odczuwania chronicznych bóli, czy początkach depresji.

Każda hybryda nasion konopi powstała ze względu na konkretne potrzeby rynku. Nie tylko dlatego, żeby zmieszać smaki, ale również połączyć duże plony z szybkim okresem rośnięcia i wielokrotnym pojawieniem się plonów. To właśnie dzięki temu można mieć pewność, że odmiana ta sprawdzi się zarówno jako lecznicza, jak i jako egzemplarz kolekcjonerski.