Czym są zabiegi Marma?

W tłumaczeniu słowo marma oznacza tajemny lub ukryty. Ten zabieg ajurwedyjski obejmuje więc niewidoczne punkty które znajdują się na przecięciu dróg przepływu energii życia, inaczej prany. Kanały te są połączone ze wszystkimi organami znajdującymi się w ciele oraz umożliwiają rozprowadzanie energii po całym organizmie. Warto więc dowiedzieć się dokładniej, na czym polega zabieg Marma i czy warto się na niego zdecydować.

Skuteczność zabiegów Marma

zabiegi marma łódzkieOpisując krótko, zabieg Marma polega na stymulowaniu punktów na ciele i usuwaniu dzięki temu nieprawidłowości w przepływie energii. Powoduje to synchronizację pracy organizmu na poziomie ciała, umysłu i ducha. Uruchomienie prawidłowych przepływów przywraca równowagę i wspiera prawidłowe działanie narządów. Działanie obejmuje również powrót sił witalnych i dobrego samopoczucia. Aby utrwalić równowagę w organizmie, zalecane jest powtarzanie zabiegu. Jeśli zainteresowały nas niekonwencjonalne zabiegi marma łódzkie jest odpowiednim województwem do skorzystania z oferty. Jest to jedyna w swoim rodzaju technika o znacznej mocy, która w krótkim czasie pozwala na zregenerowanie przemęczonego organizmu. Do głównych zalet  tego zabiegu zalicza się także głęboką relaksację, która pobudza aktywność fal mózgowych. Dodatkowo wycisza on negatywne emocje i jednocześnie pozwala pogłębienie uczucia wewnętrznego bezpieczeństwa.

W czasie masażu Marma ma miejsce odblokowanie nieharmonijnie pracujących narządów wewnętrznych. Sprawia to, iż siły witalne mogą znowu bez przeszkód krążyć po organizmie, co powoduje przywrócenie stanu naturalnej równowagi. Powoduje zarówno odżywienie, jak i oczyszczenie tkanek, dzięki czemu cera staje się promienna, a wszystkie warstwy skóry mają odpowiednie napięcie i elastyczność, co pozwala zachować młody i estetyczny wygląd.