Detektyw „rozwodowy”

Obecnie, roczna liczba rozwodów w naszym kraju, wynosi dużo powyżej 50 tysięcy. Przyczynami rozwodu są najczęściej zdrada partnera, nadużywanie alkoholu i przemoc domowa. Czasami rozwód, to jedyna opcja, by uwolnić się z toksycznego związku, niestety, nie zawsze może on przebiegać po naszej myśli. Często zdarza się, że sprawa sądowa jest rozstrzygana na niekorzyść pokrzywdzonego małżonka, co kłóci się z naszym poczuciem sprawiedliwości, ale nie chcemy prać swoich brudów publicznie. W takim momencie dobrym rozwiązaniem jawi się prywatny detektyw.

Detektyw może znacząco wpłynąć na proces gromadzenia dowodów w sprawie rozwodowej

detektywUsługi detektywistyczne, prowadzone przez agencje, pozwalają na przedstawienie w sądzie argumentów, które pokazują, kto tak naprawdę jest winny rozpadowi związku. Pamiętajmy, że ma to nie tylko moralne znaczenie, ale też z punktu widzenia prawa, od tego zależy często opieka nad dziećmi, podział majątku, czy alimenty. Detektyw, wynajęty przez pokrzywdzonego partnera, jest w stanie, wykazać przed sądem dowody, które mogą zaważyć na zabezpieczeniu finansowym strony pokrzywdzonej, po orzeczonym rozwodzie. Mogą to być zeznania świadków, odpowiednia dokumentacja zdjęciowa, lub video, czy bezpośrednie zeznania detektywa przed sądem, w których opowiada on o wnioskach, z przeprowadzanych przez siebie obserwacji. Pamiętajmy, że usługi jako detektyw pełnią przeszkoleni pracownicy, którzy są skuteczni w tym, co robią, przy jednoczesnej znajomości prawa, co pozwala na w pełni legalną obserwację, bez wątpliwych kwestii dotyczących wchodzenia w prywatność obserwowanej osoby.

Dobry prywatny detektyw, zorganizuje proces zbierania dowodów, w taki sposób, by niewierny małżonek, nie domyślił się, iż jest obserwowany, co pozwoli na zachowanie, jego w pełni naturalnego zachowania, skutkującego zebraniem odpowiednich materiałów dowodowych, których moc o orzekaniu o winie w czasie rozprawy, może być decydująca. Odpowiednio zebrane materiały i dowody, to także gwarancja, że osoba poszkodowana już raz, nie będzie poszkodowana po raz kolejny orzeczeniem sądu.