Dobra ładowarka do iPhona

Bez telefonu nie możemy się już obejść. Nie służy nam już tylko do dzwonienia i pisania smsów. Prawie wszyscy korzystają już ze smartfonów, wyposażonych w aparaty do zdjęć, połączenie z internetem i parametry, których nie powstydziłby się kilkuletni komputer.

Pamiętaj, żeby spakować ładowarkę do iPhona

ładowarka do iphoneMoja córka od lat korzysta z iPhonów. Zmieniamy tylko modele. Nie na taki, który dopiero wypuszczono na rynek, wystarczy jej model sprzed roku czy dwóch. Kiedy wybieramy się na wakacje zawsze przypominam jej o ładowarce. Kiedyś jej zapomniała i marudzeniu nie było końca. W końcu musieliśmy kupić nową. Ładowarka do iPhone zawsze musi być w naszym bagażu. Córka tyle czasu spędza robiąc zdjęcia, że telefon trzeba ładować codziennie. Zdjęcia robi bardzo ładne. Nie mówię tylko o selfie, którymi zarzuca swój profil na Facebooku. Takie zwykłe wakacyjne zdjęcia też są ładne. Nie wiem ile w tym zasługi córki, a ile aparatu i filtrów. W każdy razie są świetną pamiątką z wyjazdu. Podczas podróży samochodem słuchamy muzyki z telefonu córki. Nie zawsze mi odpowiada, ale przyjemnie się przy niej prowadzi. Po za tym nie pozwoliłaby słuchać niczego innego. Mamy też ładowarkę samochodową . Kiedy akurat nie mamy nigdzie w pobliżu kontaktu telefon zawsze można podładować w samochodzie. Wczoraj pakowaliśmy się na urlop. Sprawdziłam czy córka spakowała ładowarkę. Na wszelki wypadek schowałam drugą do swojego bagażu. Chociaż jest tak zakochana w swoim telefonie lubi spędzać z nami aktywnie czas.

Często jeździmy na rodzinne wycieczki rowerowe. Lubimy jeździć do lasu. Tam też córka robi zdjęcia. Wychodzą piękne. Szczególnie te, na których widać promienie słońca przebijające się między gałęziami drzew. Lubi fotografować też zwierzęta – spotkaliśmy kiedyś lisa. Zachwytom nie było końca.