Duże zamówienie na piece do magazywnów

Ostatnimi czasy bardzo dużo hal magazynowych w naszej okolicy zaczynają mocno się rozwijać i inwestować w nowoczesny sprzęt. Jedną z planowanych inwestycji są specjalistyczne piece, które pozawalać będą na to aby w magazynach zawsze była utrzymywana stała temperatura, gdyż od nowego roku zmieniają się przepisy i każdy magazyn musi się dostosować.

Magazyny z własnymi piecami

piece nadmuchowe do magazynówZgodnie z nowym rozporządzeniem odnośnie bezpieczeństwa higieny pracy, wszystkie hale, których powierzchnia przekracza 1000 metrów kwadratowych musza mieć własne piece nadmuchowe do magazynów, aby zapewnić odpowiednią temperaturę do pracy swoim pracownikom. W związku z czym lokalna firma produkująca takie piece otrzymała na raz bardzo duże zamówień z różnych firm w Polsce na dostarczenie takich pieców. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż produkcja jedno pieca zajmuje około tygodnia, w związku z czym muszą zdecydowanie reorganizować swój warsztat pracy, żeby wyrobić się ze wszystkimi zamówieniami. Nowe przepisy wchodzą pod koniec roku, więc do tego czasu firma musi wyrobić się z produkcja pieców, bo inaczej właściciele magazynów będą płacili bardzo duże kary za niestosowanie się do przepisów. Warto dodać, że taki piec to również inwestycja na lata, więc trzeba zakupić dobrej jakość piec aby mógł działać na najwyższych obrotach przez cały czas. sprawi to, ze hale będą mogły realizować wiele zamówień, na które nie mogły sobie pozwolić ze względu na zbyt szybko zmieniająca się w nich temperaturę.

Mamy nadzieję, że lokalna firma zdąży z zamówieniami, gdyż jest to również dla nich duża szansa, gdyż nie często otrzymuje się zamówienia za kilka milionów złotych na nadmuchowe piece. Do końca roku jest coraz mniej dni, także właściciele magazynów również będą z niecierpliwością oczekiwać na realizację zamówienia.