Dzierżawa kserokopiarek – gwarancja ciągłości pracy w biurze

Niemal w każdym biurze czy sekretariacie stoi drukarka lub kserokopiarka. Dziś jest to towar dostępny niemal w każdym sklepie. Nie ma najmniejszego problemu z jego zakupem. Problem pojawia się dopiero gdy sprzęt się nam popsuje. Naprawa drukarki to sprawa stosunkowo prosta i tania, bez większego problemu znajdziemy od tego specjalistę, z naprawą kserokopiarki może być już trudniej.

Jeśli nie chcemy mieć przestoju pracy w firmie zainteresujmy się usługą typu dzierżawa kserokopiarek

dzierżawa kserokopiarekNowe modele często bywają wyposażone w komputer, a jak to bywa często w przypadku sprzętów skomputeryzowanych naprawa może potrwać. Najpierw trzeba ustalić źródło problemu, następnie sprowadzić potrzebne części a na koniec jeszcze właściwie zaprogramować. I co wtedy? Przecież nie można na dwa tygodnie wywiesić na drzwiach biura i sekretariatu kartki z napisem, „przepraszamy nie czynne z powodu awarii kserokopiarki”. Wówczas dobrym rozwiązaniem może się okazać wynajem kserokopiarki lub dzierżawa kserokopiarek w jakimś z serwisów. Serwisy te bardzo często oferują nie tylko możliwość naprawy sprzętów ale także i ich najmu. W ich ofercie można znaleźć bardzo różne propozycje od wynajmy drukarki do usługi serwisu plotera. Wszystko zależy od tego na jaką firmę trafimy i na jaki rodzaj klienta będzie ona nastawiona.

Zanim zdecydujemy się powierzyć biurowy sprzęt jakiemuś konkretnemu serwisowi, dobrze zapoznać się z różnymi ofertami i opiniami na temat tych firm. Bo jeśli źle wybierzemy może się okazać, że na naprawę małej usterki będzie czekać nawet i miesiąc, a w takiej sytuacji możemy mieć już tylko pretensje do siebie.