Egipt bardzo mi się spodobał

Nie miałam pomysłu na swoje wakacje. Generalnie myślałam, że nawet nigdzie nie pojadę. W branży, której pracuje nie jestem w stanie się określić kiedy będę miała wolne. Zazwyczaj w ostatniej chwili podejmuję takie decyzje. wszystko jest związane z moją pracą, zleceniami czy projektami, które muszę wykonać w danym terminie. Kiedy już wiedziałam, że będę mogła pozwolić sobie na wolne postanowiłam udać się do biura podróży.

Zdecydowałam się na wyjazd do Egiptu

egipt wakacje 2020 all inclusiveJeszcze nigdy nie byłam na wakacjach w Egipcie. Słyszałam sporo dobrych opinii o tym kierunku i pani w biurze przedstawiła mi dobrą ofertę, na którą postanowiłam się zdecydować. oferta była korzystna a cena przystępna. Miejsce wybrane idealne. Hotel duży z przestronnymi pokojami. Niektóre pokoje miały widok na morze a niektóre na ogród czy basen. Hotel był piętrowy i urządzony w nowoczesnym stylu. Egipt wakacje 2020 all inclusive zapowiadały się na bardzo udane. Przelot odbył się sprawnie i bez komplikacji. Na lotnisku czekał na nas autokar z klimatyzacją. pogoda była idealna. Zakupiłam kilka wycieczek bo chciałam jak najwięcej zobaczyć i jak najwięcej skorzystać z moich wakacji. Chciałam się oderwać od mojej pracy i naładować baterie na kolejne miesiące. Kilkanaście razy korzystałam z ofert all inclusive i to jest bardzo dobra opcja dla osób, które chcą odpocząć od domowych, codziennych obowiązków. Egipt bardzo mi się spodobał. Zobaczyłam wszystko co sobie zaplanowała. Pogoda była idealna.

Sporo się opalałam, kąpałam w basenie i miałam piękny widok z pokoju hotelowego. Poznałam ciekawe osoby, które nawet niedaleko mnie mieszkały w  kraju. Chcieliśmy utrzymywać kontakty więc powymienialiśmy się numerami. Umówiliśmy się nawet na wspólne wakacje za rok. Jeszcze nie wiemy gdzie ale będziemy w kontakcie.