Folie do zabezpieczania okien

Folia antywłamaniowa jest znacznie lepszym zabezpieczeniem niż okienne kraty. Nie tylko znacznie skuteczniej powstrzymuje próby wtargnięcia na teren zabezpieczony, ale również jest całkowicie niewidoczna, i nie rzuca się w oczy tak jak metalowe kraty, zamontowane w oknach. Wszystkie nasze obiekty mają więc takie zabezpieczenia w oknach które mogą być wykorzystane do próby wejścia do wnętrza budynku.

Najwytrzymalsza folia zabezpieczająca do okien

mocne folie antywłamaniowe z wrocławiaNie każda folia nadaje się jednak do zabezpieczania dużych okien, jakie często wykorzystywane są w obiektach handlowych, głównie ze względu na zbyt małą trwałość jak na ciężar i rozmiary okna. Do naszych obiektów zamawiamy więc niemal wyłącznie mocne folie antywłamaniowe z Wrocławia, które są dwukrotnie grubsze, a tym samym o tyle wytrzymalsze od zwykłych wariantów folii. Mimo iż istnieje kilka sposobów montażu folii w oknach, my zdecydowaliśmy zakupić folie dwustronne, które wymagają położenia na obu stronach okna które ma być zabezpieczone. Ze wszystkich rodzajów folii to właśnie te są najbardziej skuteczne, i należą do najtrwalszych, znosząc bardzo dobrze nie tylko uszkodzenia, ale również i długotrwałe wystawienie na działanie pogody. Folie są doskonałym zabezpieczeniem do okien wielkoformatowych, zwłaszcza warianty obustronne, gdyż znacznie skuteczniej blokują dostęp do wnętrza obiektu, nawet po całkowitym zbiciu szyby na której zostały położone, a ich wytrzymałość uniemożliwia zniszczenie folii czy też jej przecięcie.

Folie nie naruszają również estetyki obiektu, i nie są widoczne na pierwszy rzut oka, dlatego też wedle nas, i wielu innych posiadaczy takowych zabezpieczeń, mają ogromną przewagę nad kratami okiennymi. Te ostatnie nie mogą również być montowanymi w dużych oknach, w przeciwieństwie do folii.