Gdzie kupić części?

Często kiedy musimy coś zakupić bardzo często staramy się zrobić to jak najbardziej po kosztach. Potrafimy za jedną rzeczą pojechać na drugi koniec miasta, bo tam jest o 10 groszy tańsza. Mamy zawsze wtedy wrażenie jak wiele zaoszczędziliśmy, tylko szkoda, że w takich chwilach nie pamiętamy o tym ile pali nasz Citroen i ile stracimy przez taki wyjazd złotówek.

Zawsze szukamy najtańszej opcji, stąd popularność w sieci mają hasła typu Citroen części

citroen częściNawet jadąc autobusem nie zaoszczędzimy, jeśli naprawdę chcemy odczuć tą oszczędność to powinniśmy wybrać się na spacer, ale podczas spaceru zużywamy obuwie, więc i tak jesteśmy na straconej pozycji. Typowe polskie podejście. Kiedy psuje nam się samochód szukamy jak najtańszego mechanika, ewentualnie wraz ze szwagrem grzebiemy pod maską, aby tylko zaoszczędzić kilka złotych na części. „Citroen części” wystarczy wpisać do wyszukiwarki na aukcjach internetowych lub zapytać bezpośrednio na szrocie, bo tam zaoszczędzimy, a że gorszej jakości? Nie ważne, ważne, że taniej. I tak wygląda najczęściej nasze życie, cały czas oszczędzamy odmawiając sobie wszystkiego, ale w imię czego? I tak te pieniądze wydamy an jedzenie czy na coś innego, a ciułając każdy grosz nigdy nie pozwolimy sobie na nowy model Citroen, bo uznamy, że jest za drogi i wystarczy nam nasz stary model i wymiana części.

Polak jest wychowany w dziwnej świadomości, bo albo kupuje jak najwięcej żeby pokazać sąsiadowi, kto jest lepszy, a kto jest zerem, albo nie kupuje nic ciułając pieniądze na tylko sobie wiadomy cel na który ich tak pewnie nie wyda bo pewnie umrze na zawał. Niestety żywot człowieka jest dziwny i nigdy nie wiadomo co się stanie, więc warto żyć tak, jakby jutro miało się umrzeć, więc po co przepłacać, skoro można znaleźć najtańsze Citroen części na rynku.