Gdzie w Katowicach zrobię pedicure?

Od zawsze bardzo o siebie dbam. Zależy mi na tym, aby dobrze wyglądać nie tylko od święta, ale także na co dzień. Przez cały rok mam zrobione paznokcie u rąk. Latem, decyduje się także na zrobienie profesjonalnego pedicure. Często bowiem chodzę w klapkach, japonkach bądź innych butach z odkrytymi palcami. Chciałam, aby moje stopy ładnie się prezentowały.

Potrzebowałam profesjonalnego pedicure hybrydowego

pedicure hybrydowy - katowiceChciałam zrobić sobie paznokcie w jakimś profesjonalnym salonie kosmetycznym. Zależało mi na fachowej obsłudze i estetycznym, higienicznym wykonaniu. Niedawno przeprowadziłam się do Katowic, dlatego w pierwszej chwili nie wiedziałam, gdzie mogłabym się udać. Poszukałam więc miejsc, które oferują solidny pedicure hybrydowy – Katowice okazały się naprawdę dużą miejscowością, gdzie odpowiednich salonów znalazłam wiele. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się na jeden z salonów, który cieszył się bardzo dużą popularnością oraz dobrymi rekomendacjami poprzednich klientem. Wiele osób podkreślało

, że pracują tam bardzo dobre kosmetyczki, które świetnie wykonują paznokcie i mają certyfikaty z najnowszych technik wykonywania pedicure hybrydowego. Skuszona tak dobrymi opiniami, jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na wizytę w salonie. Nie musiałam długo na nią czekać. Już kilka dni później, miałam profesjonalnie zrobiony pedicure.

Byłam bardzo zadowolona z usług w tym miejscu. Nic dziwnego, że tyle osób poleca ten salon. Przede wszystkim można tutaj liczyć na miłą obsługę i kameralną atmosferę. Do wykonania pedicure kosmetyczka używała jednorazowych narzędzi, a także sprzętów, które wcześniej zostały wyparzone w specjalnym urządzeniu. Nie musiałam się więc martwić o swoje bezpieczeństwo i higienę wykonania zabiegu.