Handel bazarowy nadal w modzie

Chociaż przez pewien okres czasu handel na bazarze wyparły hipermarkety, a także galerie handlowe, to jednak powoli ten trend się odwraca i okazuje się, że ludzie dalej lubią kupować na targach. Pomimo spartańskich warunków handlu, pomiędzy zabłoconymi ścieżkami można dokonać zakupów produktów, które często nie znajdziemy nigdzie indziej, w tym produktów lokalnych rzemieślników.

Na bazar idealnie nadają się ekspresowe namioty handlowe

namiot handlowy expresowyBył taki okres, gdy ludzie odwrócili się od bazaru. Woleli robić zakupy w galeriach handlowych, gdzie wszystko było dostępne, w przyjemnie zamkniętej i dobrze zorganizowanej przestrzeni. Po czasie okazało się to jednak trochę przereklamowane, gdyż niemal wszystkie galerie są tak samo zorganizowane, nieco nudne, a ceny w ich sklepach bardzo wysokie. Z tego też powodu powoli wraca moda na handel bazarowy, gdzie wszystko dzieje się własnym rytmem, a stanowiska handlowe zawierają często ciekawsze i oryginalne produkty. Do bazaru przedsiębiorców przyciąga niska cena, nie będąca tak zaporowa jak w przypadku galerii. Niewielka opłata na bazarze i namiot handlowy expresowy to wszystko co potrzebujemy aby rozpocząć handel i zaprezentować nasz asortyment. Można też zabrać ze sobą zwykły namiot, jednak czas jego rozstawienia jest bardzo wysoki i dużo go będziemy tracić, zwłaszcza, gdy będziemy się poruszać od bazaru do bazaru, gdzie także trzeba ten namiot rozłożyć.

Ekspresowe namioty rozkłada się w ciągu kilku minut, gdyż cały stelaż jest tak skonstruowany, że poprzez pociągnięcie go z dwóch stron, sam się praktycznie rozłoży i będzie można od razu rozpocząć sprzedaż. Cenią go sobie niemal wszyscy handlujący na bazarach, o czym świadczy coraz większy odsetek takich namiotów pośród wszystkich, którzy się na bazarze wystawiają.