Hurtownia z siatkami do styropianu

Hurtownia budowlana, w której dostałem pracę była jedną z największych w regionie. Zależało mi na pracy w tym miejscu i do rozmowy kwalifikacyjnej przygotowywałem się bardzo uważnie. Poznałem większość oferowanych produktów i mogłem wiele na ich temat powiedzieć.

Sprzedaż dużych ilości siatek do styropianu

odporna siatka do styropianuPracę dostałem bez problemu. Mimo, iż było wielu chętnych kandydatów to ja okazałem się najlepszy. Dostałem stanowisko, gdzie obsługiwałem konkretny dział. Dostępna tam była między innymi odporna siatka do styropianu, która była nowością w hurtowni. Kierownik kazał mi promować sprzedaż tej siatki i miałem zdobyć jak najwięcej klientów. Nie do końca wiedziałem jak ten temat ugryźć, ale postanowiłem zagadywać każdego klienta, który szukał czegoś w dziale i proponować mu tę siatkę. O takiej siatce wiedziałem sporo, bo poczytałem na ten temat i dzięki temu byłem wiarygodny dla każdego klienta. Siatka idealnie sprawdzała się przy docieplaniu budynków a głównie właściciele firm budowlanych odwiedzali ten dział. Kierownik powiedział, że jak sprzedam dużo siatki to dostanę sporą premię. Starałem się, ponieważ to był mój pierwszy dzień na sklepie i chciałem zrobić jak najlepsze wrażenie. Okazało się szybko, że ze sprzedażą tej siatki do styropianu nie było najmniejszego problemu, ponieważ klienci bardzo chętnie sięgali po ten produkt. Siatkę cechowała ogromna odporność i to był największy jej atut. Udało mi się sprzedać duże ilości tej siatki i kierownik był zadowolony.

Praca w tej hurtowni bardzo mi się podobała i osiągałem świetne wyniki sprzedażowe. Kierownik często chwalił mnie przed innymi pracownikami co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Miałem szansę na awans, o który oczywiście się starałem. Zarabiałbym wtedy więcej.