Ile kosztuje sufit napinany?

Nowoczesne sufity napinane cieszą się coraz większą popularnością i powoli zastępują znane nam sufity podwieszane lub też są z nimi łączone. Taki sufit możemy zastosować do każdego rodzaju pomieszczeń niezależnie od tego, czy są niskie, czy wysokie, ale to nie jedyna jego zaleta ponieważ jest ich znacznie więcej. Czym jest sufit napinany i ile kosztuje?

Alternatywa dla podwieszanego sufitu 

sufity napinane cennikSufity napinane wykonywane są z termokurczliwej folii PCV bądź też tkaniny poliestrowej. Są dzięki temu niezwykle elastyczne, więc możemy je nie tylko po prostu zamontować na naszym zwykłym suficie, ale też jeżeli dysponujemy bardzo wysokim pomieszczeniem możemy je formować w przestrzenne kształty łącząc je z sufitami podwieszanymi. Sufity napinane są ognioodporne, a także odporne na wilgoć oraz łatwe w czyszczeniu. Ponadto doskonale ukrywają wszelkie nierówności, czy inne niedoskonałości naszego sufitu. Ile kosztują sufity napinane cennik jest dostępny na każdej stronie producenta takich sufitów, a to ile wyniesie nas sufit jest oczywiście w pierwszej kolejności zależne od wielkości zamawianego przez nas sufitu, a także od ilości jego narożników. Kwota jest również zależna od tego, czy zamawiamy tradycyjny sufit gładki czy też ma być on dekoracyjny. W przypadku sufitów napinanych bowiem istnieje opcja zamówienia ich z grafiką.

Sufity napinane dają nam ogrom możliwości względem kreatywnego tworzenia sufitów. Ostatnio bardzo modnym jest zamawianie takich sufitów właśnie z grafiką oraz umieszczenie wokół nich taśm ledowych, które wieczorami podświetlając taki sufit potrafią sprawić, że całość będzie prezentowała się fenomenalnie. Wszystko tutaj zależy od naszych własnych preferencji, a zatem kwoty sufitów potrafią znacząco różnić się od siebie.