Jak zwiększyć ilość serduszek na insta?

Obecnie zdobycie dużej ilości polubień na instagramie z samego faktu dodania zdjęcia oraz opisującego je hasztagów graniczy niemalże z cudem, a samo miejsce ma zdarzenie wówczas, gdy mamy do czynienia z nowym kontem znanej osoby. Chcąc od początku budować swoją społeczność musimy zmierzyć się z algorytmem instagrama.

Więcej polubień na instagramie

jak zdobyć dużo like na instagramieAlgorytm instagrama działa od kilku lat w taki sposób, abyśmy jak najwięcej spędzali czasu w aplikacji, co z punktu widzenia zarobków instagrama oraz reklamodawców jest całkiem logiczne. Jak jednak działa w praktyce? Otóż nasze konto staje się tym bardziej widoczne dla innych im bardziej jesteśmy na nim aktywni. Dodawanie wielu instastory, udzielanie się w komentarzach, lajkowanie postów, reagowanie na relacje innych i tak dalej. Istnieje jednak sposób, jak zdobyć dużo like na instagramie nie będąc osobą rozpoznawalną. Pierwszą rzeczą jest oczywiście jakość zdjęć. Nawet, jeżeli nasze zdjęcie będzie wyświetlone w polecanych, lecz nie będzie przyciągało uwagi to wówczas użytkownicy je pominą. Drugą sprawą są oczywiście hashtagi oraz otagowanie profili, które udostępniają u siebie zdjęcia o tej samej tematyce, jaką my się zajmujemy. Względem hashtagów należy jednak uważać, aby nie używać tych największych oraz najmniejszych. Zdjęcie pod największym tagiem zniknie po sekundzie, z kolei w te najmniejsze nikt nie zagląda.

Istnieje także alternatywne rozwiązanie w postaci zakupienia lajków na instagramie, które niegdyś było przez społeczność piętnowane, ale obecnie ze względu na to, jak działa instagram wiele osób na ponów zaczyna z tej opcji korzystać. Nowe konta wobec algorytmu mają mnóstwo roboty, aby przebić się przez te popularne, a zakupienie like stanowczo skraca nam tę drogę i pozwala na to, aby większa ilość osób nas dostrzegła.