Jaką lampkę nocną wybrać do sypialni?

 

Od ponad dwóch lat niczego nie zmieniałam w sypialni. Dlatego szukałam czegoś, co odpowiadałoby mi w stu procentach. Należałam raczej do osób bardzo wybrednych, dlatego też trudno było mi znaleźć oświetlenie, które mogłabym z czystym sumieniem zakupić. Postanowiłam sobie na cel, znalezienie lampek nocnych.

Kolorowa lampka do sypialni

kolorowe nowoczesne lampki nocneWychodziłam z założenia, że oświetlenie w każdym pomieszczeniu pełni nadrzędną funkcję. Powinniśmy wybierać je mądrze, z głową, odpowiednio do miejsca. Na przykład do pokoju dziennego wybierzemy mocną żarówę, a do sypialni raczej o cieplejszej barwie. Nie powinna ona przede wszystkim razić w oczy. W związku z tym przeglądałam kolorowe nowoczesne lampki nocne, ponieważ w mojej sypialni dominowały wzory folkowe. Dlatego zależało mi, aby uniknąć nudnych, standardowych lampek nocnych, których kolor oraz klimat jest zależne od temperatury barwowej żarówki. Dlatego też wybranie kolorowej lampki do sypialni umożliwi nam większą swobodę w tworzeniu nastroju. Poza tym warto też zwrócić uwagę, czy lampka nocna będzie spełniała nie tylko swoją funkcję pod względem wyglądu, ale także czy będziemy mogli sobie poczytać ulubiony kryminał późną nocną. Zanim przystąpiłam do szukania lampki nocnej do sypialni, wypisałam sobie kilka ważnych dla mnie warunków. Zależało mi na kolorystyce, ciepłej barwie oraz przystępnej cenie. Posługując się odpowiednimi kryteriami dla nas, jesteśmy w stanie zdecydowanie szybciej znaleźć idealną lampkę dla nas.

Mam słabość do kupowania dodatków do swojego domu. Uwielbiam urządzać, tworzyć nowe wnętrza. Najbardziej skupiam się na tym, żebym ja czuła się tutaj dobrze. Na razie mieszkam sama, więc nie musiałam brać pod uwagę niczyjego zdania, więc pod tym względem na pewno miałam łatwiej niż kobiety będące w związkach.