Kosz pełen słodyczy dla nowego kontrahenta

 

Dopiero zaczynałem w branży i jak do tej pory nie udało mi się podjąć stałej współpracy z żadnym kontrahentem. Wykonywałem zlecenia jednorazowe i na tym się kończyło. Postanowiłem więc ostro zabrać się do pracy i poszukać kontrahenta do stałej współpracy.

Podarowanie kosza ze słodyczami w ramach podziękowania

kosze ze słodyczamiWysłałem wiele ofert, ale niewiele osób było nimi zainteresowane. Nie poddawałem się jednak i dopiąłem swego. Nawiązałem współpracę z jednym z największych przedsiębiorców w kraju i dla mnie to był największy w życiu sukces. Co miesiąc dostawałem regularne zlecenia, z których bez problemu mogłem utrzymać firmę i siebie oczywiście. Postanowiłem podziękować kontrahentowi za zaufania i podarować mu jakiś prezent. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzały się kosze ze słodyczami i taki prezent przewidziałem dla tego kontrahenta. Słodycze do kosza postanowiłem wybrać sam i w tym celu wybrałem się do sklepu, który specjalizował się w przygotowywaniu koszy ze słodyczami. Postawiłem na najlepsze i sprawdzone marki. Wybrałem czekoladę z orzechami, praliny, bombonierki i nawet dorzuciłem grzańca do kosza, ponieważ kto tego nie lubił? Słodycze pracownik sklepu zapakował do kosza i pięknie go ustroił. Przyznał, że kosz ze słodyczami prezentował się bardzo smakowicie. Doczepiłem do kosza liścik z podziękowaniami i pozdrowieniami oraz zamówiłam kuriera, który jeszcze tego samego dnia miał dostarczyć kosz ze słodyczami mojemu kontrahentowi. To była dobra inicjatywa.

Kontrahentowi zrobiłem ogromną niespodziankę i od razu do mnie zadzwonił, żeby złożyć mi podziękowania. Zadeklarował również, że w kolejnym roku będzie miał dla mnie więcej zleceń i poleci mnie swoim kolegom z branży. Byłem szczęśliwy, gdyż w końcu coś zaczęło się dziać.