Kupiłam namiot reklamowy, w którym będzie wyprzedaż produktów

Sklep, w którym pracuję dwa razy w roku przygotowuje wyprzedaż. Wyprzedaż cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Wielu z nich czeka na nasze promocje i wstrzymuje się z remontami swoich mieszkań lub domów.

Zamówiłam namiot reklamowy

mocne namioty reklamoweMój przełożony na spotkaniu zaproponował bardzo ciekawy pomysł na wyprzedaż wakacyjną, która zbliża się dużymi krokami. Nie będzie ona organizowana w naszym sklepie jak co roku. Korzystając z ładnej pogody szef wpadł na pomysł, żeby wynająć lub kupić namiot reklamowy w którym będzie można dokonać zakupów dobrych produktów w niskich cenach. Nasi klienci na pewno będą zadowoleni, że wszystkie produkty, które są w niższych cenach będzie można kupić w jednym miejscu. Do tej pory musieli szukać przecenionych rzeczy na różnych działach i to dla starszych osób mogło być męczące. Ja zostałam wybrana do załatwienia namiotu. Mocne namioty reklamowe postanowiłam zamówić od firmy, która ma siedzibę w naszej miejscowości. Firma jest bardzo znana i doceniana przez klientów. Czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat. Produkty, które oferują są sprawdzone i solidne. Mocne namioty reklamowe nie są drogie i bardziej opłaca się ich zakup niż wynajem. Szef był zadowolony z produktu, który wybrałam. Namiot bardzo mu się spodobał. Nasza wyprzedaż letnia rusza w przyszłym tygodniu. teraz jestem w trakcie przygotowywania gazetki promocyjnej. Do gazetki zostało wytypowanych sporo materiałów, które na pewno będą chętnie wybierane przez klientów. 

Moja praca została doceniona. gazetka pochwalona przez szefa. Dostałam nawet podwyżkę, której zupełnie się nie spodziewałam. Dodatkowe pieniądze na pewno mi się przydadzą bo zbliżają się wakacje. Będę mogła je przeznaczyć na urlopowe szaleństwa.