Kupiłem ekspres Delonghi z pakiete serwisowym

Długo zastanawiałem się nad kupnem ekspresu do kawy do użytku domowego. Mam oczywiście takie urządzenie w swoim biurze i korzystam z niego codziennie, więc doskonale wiem jak przydatny jest to sprzęt. Wreszcie podjąłem decyzję, że kupuję ekspres do domu. Wybrałem najwyższej klasy urządzenie automatyczne bardzo znanej marki. W gratisie dostałem jeszcze pakiet usług serwisowych.

Regularne serwisowanie ekspresu to istotny komfort

najlepszy serwis ekspresów delonghiDo domu zakupiłem najnowocześniejszy ekspres marki Delonghi. Mam zaufanie do tego producenta, bo z takiego urządzenia korzystam w swoim biurze od wielu lat. Różnica jest tylko taka, że urządzenie biurowe czyszczę i konserwuję samodzielnie a ekspres domowy będą dla mnie czyścić w profesjonalnym serwisie. Okazało się bowiem, że do zakupu nowoczesnego urządzenia Delonghi dostałem promesę serwisową na kolejne pięć lat. Oznacza to, że najlepszy serwis ekspresów Delonghi w moim mieście wykona za mnie czyszczenie i konserwację urządzenia zawsze wtedy, gdy będzie to konieczne. Jest to naprawdę istotny dodatek i ogromny komfort. Wiem bowiem z doświadczenia, że dokładne rozłożenie ekspresu i jego wyczyszczenie może zająć nawet cały dzień. A ja nie mam zbyt dużych zdolności manualnych. I dlatego bardzo się cieszę, że moje nowe urządzenie będę mógł zawieźć w dowolnym momencie do serwisu, gdzie dokładnie wyczyszczą każdy jego element. Prawidłowa konserwacja ekspresu do kawy to gwarancja, że przez wiele długich lat będzie działał bez zarzutów.

Każdy ekspres wymaga codziennego czyszczenia elementów zewnętrznych oraz dokładnego czyszczenia wnętrza urządzenia. Bieżącą konserwację wykonuję samodzielnie, bo to kwestia opłukania pojemników na mleko i spieniacza. Cieszę się natomiast z tego, że dokładnym wyczyszczeniem ekspresu zajmą się za mnie fachowcy. Dzięki darmowym usługom serwisowym nie muszę się o nic martwić.