Kupiłem praktyczną szafkę łazienkową

 

Kilka dni temu kupiłem nowe mieszkanie od dewelopera. Od razu zabrałem się za projektowanie wyglądu wnętrza. Jedyne co było już w mieszkaniu to kuchnia, toaleta oraz wanna. Uznałem, że w pierwszej kolejności zajmę się łazienką. W końcu było to najmniejsze pomieszczenie i powinno pójść najszybciej. Jakie było moje zdziwienie kiedy przez kilka godzin nie mogłem zdecydować się, które wyposażenie będzie dla mnie najlepsze.

Poszukiwania praktycznych stojących szafek łazienkowych

praktyczne szafki łazienkowe stojące białeSzybko okazało się, że mały metraż pomieszczenia wcale nie oznacza że szybko dobierze się potrzebne tam szafki, półki czy regały. Przez niewielką powierzchnię większość przeglądanych mebli była albo za szeroka, za głęboka, albo za wysoka. Bardzo zależało mi na tym aby znaleźć praktyczne szafki łazienkowe stojące białe, które idealnie wpasują się w przestrzeń pomiędzy umywalką i wanną oraz wanną i pralką. Zadanie to nie było łatwe, ponieważ przestrzenie pomiędzy tymi punktami nie były standardowe. W tym celu postanowiłem pojechać do sklepu stacjonarnego z wyposażeniem łazienkowym. Pracownik wysłuchał moich wymagań co do jakości szafek oraz tego jakich wymiarów mebli potrzebuje. Zaproponował mi praktyczne szafki łazienkowe, które były wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów. Bez problemu można ich było używać w łazience, gdzie wilgotność powietrza jest stale podwyższona. Dodatkowo producent dawał na nie ponad dwuletnią gwarancję.

Po tygodniu piękne białe szafki pasujące idealnie co do centymetra stały w mojej łazience. Jakość wykonania stała na najwyższym poziomie, nie było czuć żadnych nierówności czy chropowatej powierzchni. Wnętrze szafek było bardzo praktyczne. Szafki były głębokie, dzięki czemu z łatwością uporządkowałem chemię do prania, sprzątania oraz kosmetyki i ręczniki.