Kupno modułowego ochraniacza na szczebelki

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Przyznam szczerze, że przed porodem nie pomyślałam, że mogłabym kupić ochraniacz na szczebelki łóżeczka. Wydawało mi się to zbędnym akcesorium, jednak bardzo szybko przekonałam się, że lepiej je kupić. Dzięki nim dziecko jest o wiele bardziej bezpieczne w łóżeczku i z pewnością nie uderzy się w nic twardego.

Zalety modułowych ochraniaczy na szczebelki

modułowy ochraniacz na szczebelkiW pierwszej wolnej chwili udałam się więc do sklepu z artykułami dla niemowląt, żeby kupić odpowiednie ochraniacze. Nie spodziewałam się, że znajdę tam tak wiele ochraniaczy różnego rodzaju. Początkowo nie wiedziałam nawet jakie wybrać. Całe szczęście sprzedawczyni przyszła mi z pomocą. Dowiedziałam się od niej, że najlepiej z pewnością sprawdzi się modułowy ochraniacz na szczebelki. Można go bardzo dobrze dopasować do każdego łóżeczka. Jest uniwersalny i przede wszystkim wytrzymały i trwały. Wykonany jest z miękkiej tkaniny minky, która jest bardzo delikatna w dotyku. Środek wypełniony jest delikatną kulką silikonową. Ochraniacz modułowy można przywiązać do szczebelków łóżeczka za pomocą specjalnych wstążeczek. Dzięki temu nie ściąga się on i w bardzo dobry sposób zabezpiecza dziecko przed uderzeniem się. W razie konieczności można go prać w pralce w niskich temperaturach, dlatego nie ma problemu z utrzymaniem go w higienicznej czystości.

Zachęcona takimi pozytywnymi słowami sprzedawczyni, zdecydowałam się go zakupić. Od razu po przyjściu do domu założyłam go na dziecięcym łóżeczku. Muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona. Okazał się bowiem trwały i wytrzymały. Korzystam z niego już od dłuższego czasu, i jak do tej pory nie widać po nim nawet śladów użytkowania, a ja nie muszę się martwić, że moje dziecko uderzy się o twarde szczebelki.