Kupno najlepszej fugi epoksydowej Mapei

Blok, w którym mieszkamy, właśnie kończy dziesięć lat. Większość osób nadal uważa, że to jest nowy blok, ale my jako mieszkańcy widzimy, że powoli się psuje. Mam wrażenie, że kiedyś budowało się bardziej masywne budowle, które są bardziej wytrzymałe niż teraz. Ostatnio z mężem postanowiliśmy odremontować balkon.

Oferta na zakup fug epoksydowych Mapei

mapei fugi epoksydoweNiestety nasz balkon już od jakiegoś czasu po prostu się sypie. Płytki zaczęły odpadać, stało się to nie tylko mało estetyczne ale również niebezpieczne. Ostatnio zakazałam dzieciom wychodzić na balkon, bo boję się, by sobie krzywdy nie zrobiły. Nasz znajomy jest płytkarzem i umówiliśmy się, że wpadnie do nas zerknąć co najlepiej w naszej sytuacji zrobić. Okazało się, że płytki się posypały, bo nie było odpowiedniego przygotowania posadzki do położenia tamtych płytek. Ewidentnie była to wina słabej jakości wykonania poprzednich fachowców i braku ich profesjonalizmu. Znajomy dokładnie nam powiedział, co musimy kupić, by wszystko było porządnie zrobione. Jedną z tych rzeczy były Mapei fugi epoksydowe, jest to najlepsza możliwa spoina dostępna na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu takiej fugi przestrzenie między płytkami będą chronione przed wilgocią, co wydłuży żywotność płytek. Nie ukrywam, że nie chcę znowu za kilka lat wymieniać płytek. Niby udało nam się w dobrej cenie zakupić płytki, są naprawdę ładne i wyglądają na porządne. W połączeniu z epoksydowymi fugami, mają cieszyć nas swoim ładnym wyglądem przez długie lata.

Z kolegą umówiliśmy się na przyszły tydzień na zakładanie i przyznam, że troszkę się denerwuję, ale liczę, że efekt końcowy będzie zadowalający. Ale mąż mnie pociesza, że jakkolwiek będzie zrobione, na pewno będzie nasz balkon lepiej wyglądał niż dotychczas.