Kupno personalizowanej świecy w szkle

Zbliżał się dzień babci. Moja babcia była naprawdę wspaniałą kobietą. Tak naprawdę to właśnie ona mnie wychowała. Z okazji jej święta chciałam jej wręczyć jakiś drobny prezent. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki prezent z pewnością ją ucieszy. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszym prezentem będzie dla niej personalizowana świeczka.

Poszukiwania personalizowanych świec w szkle

personalizowana świeca w szkleW jednym z okolicznych sklepów bez problemu znalazłam to, czego potrzebowałam. Była to personalizowana świeca w szkle. Dużą zaletą tej świecy było to, że mogłam spersonalizować nie tylko napis na szklanym pojemniku, w którym była wykonana świeczka, ale także jej zapach. Dla babci zdecydowałam się na delikatny kwiatowo – ziołowy zapach, który pomógł mi skomponować perfumiarz. Dowiedziałam się od niego, że mieszanka, którą zdecydowałam się wybrać na zapach świecy będzie delikatna, a zarazem bez problemu wyczuwalna w powietrzu już kilka minut po zapaleniu świecy. Na szklanym opakowaniu poprosiłam o napis, że świeczka jest dla babci. Miało się tam znaleźć również jej imię i podziękowania ode mnie za trud włożony w moje wychowanie. Świeczkę miałam odebrać już za kilka dni. Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Wybrana przeze mnie świeczka personalizowana na prezent okazała się naprawdę wysokojakościowa.

Najważniejsze było dla mnie to, że była ona wykonana z wysokiej jakości, ekologicznego wosku sojowego. Nie zawierała ona w swoim składzie żadnych substancji, które mogłyby wywołać alergie czy podrażnienia. Wosk sojowy palił się nawet dwukrotnie wolnej od parafinowego, dlatego wiedziałam, że babci wystarczy ta świeca na długie godziny palenia podczas wieczorów spędzanych w domu. W dodatku personalizowany napis był wyraźny, wypalany na szkle metodą UV.