Kupno personalizowanych spinek do mankietów

Nigdy nie stroiłem się nadzwyczaj elegancko. Miałem co prawda garnitur w szafie, ale moja narzeczona stwierdziła, że na nasz ślub koniecznie muszę założyć smoking. Poczytałem trochę na temat tego typu stroju męskiego. Dzięki temu dowiedziałem się, że do smokingu zawsze należy przypiąć spinki do mankietów koszuli. Nie miałem takiej męskiej biżuterii.

Poszukiwania spinek ślubnych do mankietów

personalizowane spinki do mankietów ślubneKupując smoking od razu zapytałem więc o takie dodatki. Sprzedawczyni pokazała mi kilka bardzo popularnych modeli spinek do mankietów koszuli. Dowiedziałem się od niej, że do białej koszuli i czarnego smokingu najlepiej będą pasowały srebrne spinki do koszuli. Te personalizowane spinki do mankietów ślubne, które mi poleciła były wykonane z wysokojakościowego srebra o próbie 925. Można było je ozdobić cyrkoniami, niewielkimi brylancikami lub innymi kamieniami szlachetnymi, które pasowałyby również do biżuterii panny młodej. Na każdej spince można wygrawerować tekst o długości maksymalnie dziesięciu znaków. Oprócz tego na spince może zostać wygrawerowany również dowolny znak lub symbol zaprojektowany komputerowo. Dzięki temu spinki będą unikalne i niepowtarzalne. Idealnie będą nadawać się na taką uroczystość jak ślub, a także na inne okazje. Zachęcony takimi pozytywnymi opiniami sprzedawczyni, od razu zdecydowałem się zamówić odpowiednie spinki.

Tym bardziej, że ich cena była naprawdę niska, przystępna. Szybko wybrałem okrągłe spinki z wygodnym zapięciem. Poprosiłem, aby były one wysadzane cyrkoniami, a w ramach tekstu znalazła się na nich nasza data ślubu. Na zamówienie musiałem poczekać jedynie jeden dzień, co bardzo mi odpowiadało. Gotowe spinki do mankietów koszuli okazały się bardzo ładne i pięknie prezentowały się po założeniu całego smokingu.