Ładne zawieszki do smoczków

Coraz częściej miejsce plastikowych łańcuszków, służących, jako zawieszki do smoczków, zastępują ekologicznie, ręcznie wykonywane i co więcej, spersonalizowane zawieszki przypinane do smoczka. Taka zawieszka zabezpiecza przede wszystkim przed zgubieniem, upadkiem na ziemię, podłogę, zabrudzeniem dziecięcego smoczka i jest dodatkową ozdobą niemowlaka.

Spersonalizowana zawieszka – przypinka do smoczka

zawieszki do smoczkówWraz z modą na eko rodzicielstwo, również niemowlęce produkty zaczęły zmieniać swoje oblicze. Dotyczy to wszystkich elementów wyprawki noworodka: ubranek, pieluszek, smoczków, butelek, zawieszki do smoczków. To właśnie łańcuszki, przypinki, które zapobiegają upadkowi lub zgubieniu smoczka, spełniają ważną rolę jako niemowlęcy gadżet. Są niewielkie, co wcale nie oznacza, że nieistotne. Bardzo popularne są zawieszki drewniane, wykonane jak korale z okrągłych, kolorowych kulek w naturalnych barwach lub z niewielkich, kwadracików z literami imienia. Takie zawieszki można kupić na zamówienie lub gotowe, z imieniem dziecka. Są łatwe w użyciu, bardzo wytrzymałe, nie musimy obawiać się, że pękną. Posiadają wszelkie, niezbędne certyfikaty jakości i uznania wśród mam. Drewniana, ekologiczna przypinka to dobry pomysł na prezent, np. na chrzciny. Wcześniej upewnijmy się, czy dziecko już nie posiada takiej przypinki do smoczka a z własnym imieniem. Do naturalnych, organicznych przypinek, należą także bawełniane, wykonane ze splotów materiałowych, które można wyprać.

Przypinki do smoczków należą do modnych i praktycznych gadżetów niemowlęcych. Coraz częściej mamy, jako świadome konsumentki, zastępują dawne, plastikowe zawieszki, naturalnymi, organicznymi, które wykonuje się z trwałego drewna w pastelowych barwach, często z literami imienia noworodka.