Lider na rynku pomp

W każdym nowoczesnym domu znajduje się przynajmniej jedna pompa. Z tych skomplikowanych urządzeń, jakimi są pompy, korzystają instalacje wodno – kanalizacyjne, piece centralnego ogrzewania, oraz instalacje odprowadzające i oczyszczające wodę deszczową.

Nowoczesne pompy przemysłowe

pompy verderDlatego, żeby mieć pewność, że wszystkie te sieci będą działały w naszym domu bez zarzutu, powinniśmy wybrać pompy od producenta z wieloletnim doświadczeniem. Takim producentem bez wątpienia jest firma Verder Group, która działa na międzynarodowym rynku już od 62 lat, w prawie 30 krajach. Ten producent może poszczycić się własnym zespołem laboratoriów, w którym opracowywane są nowe technologie. Dzięki temu, pompy verder są niezawodne i wykorzystują w swojej pracy innowacyjne rozwiązania technologiczne. W ofercie firmy można znaleźć pompy o przeznaczeniu do użytku w instalacjach domowych, lub przemysłowych. Tysiące firm w całej Europie zaufało marce Verder i dzięki temu ich działalność prężnie się rozwija. Do najpopularniejszych produktów marki Verder należy pompa membranowa zasilana sprężonym powietrzem. Pompy membranowe działają w ten sposób, że w ich wnętrzu tworzy się komora, do której zasysane są pompowane płyny, a następnie, są wypychane przez membranę poruszaną sprężonym powietrzem. Pozwala to na transport mediów o różnej lepkości, od wody, przez produkty spożywcze, takie jak czekolada, czy miód, do kosmetyków w postaci kremów czy żeli, czy nawet media posiadające w swoim składzie ciała stałe, takie jak na przykład pilingi.

Jak zatem widać, na przytoczonych powyżej przykładach, pompy marki Verder sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu. Z powodzeniem można je stosować w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym oraz innych. Produkty marki Verder są gwarancją jakości.