Manicure hybrydowy w salonie

Wiele kobiet nie decyduje się na wykonywanie manicure hybrydowego samodzielnie w domu. Uważają one, że w salonie kosmetycznym osoby zajmujące się tym na co dzień zrobią to profesjonalnie. I mają rację. Manicurzystka jest po licznych szkoleniach, a manicure wykona dokładnie i w taki sposób, aby lakier szybko nie odpadł nam z paznokcia oraz żeby nie było nam widać odrostu. Używają one również lakierów wysokiej jakości, znanych i sprawdzonych marek.

Lakiery hybrydowe w salonie

lakier hybrydowy do salonuAby nasze paznokcie wyglądały profesjonalnie, a manicure hybrydowy trzymał się naprawdę długo, udajemy się do salonu kosmetycznego, który posiada wszystkie potrzebne akcesoria do jego wykonania. Każdy salon dba o to, aby wszystkie elementy, które są potrzebne do wykonania „hybrydy”, a w szczególności lakiery, były najwyższej jakości. Lakier hybrydowy do salonu powinien być zatem oryginalny, długo utrzymywać się na płytce paznokcia i nie odpryskiwać już po kilku dniach. Powinien on również posiadać szeroką gamę kolorystyczną. Kolory te powinny być żywe, błyszczące i głęboko nasycone. Najlepiej byłoby, gdyby pokrywały one cały paznokieć już przy drugiej cienkiej warstwie. Lakier musi dobrze rozprowadzać się po płytce i nie rozlewać się na skórki, ponieważ spowodowałoby to zbyt szybkie odpryskanie koloru. Powinien się on również bez problemu rozpuszczać przy użyciu acetonu, gdyż zbyt duży opór może doprowadzić do zniszczenia płytki paznokcia oraz do jego rozdwojenia. Dla profesjonalnego salonu również nie będzie miało znaczenia to, jak drogi jest dany produkt, lecz to, czy jest on wystarczająco dobry i warty zakupu. 

Profesjonalne salony kosmetyczne będą korzystały jedynie z produktów najwyższej jakości, które cieszą się swoją popularnością. Lakiery muszą dobrze trzymać się na paznokciu, a niestety niektóre z nich bardzo szybko się ścierają. Warto jest więc zainwestować w te droższe, lecz lepsze lakiery, które z pewnością będą zadowalająco wyglądać na naszych paznokciach.