Maszyny poligraficzne – gdzie serwisować

Prowadziłem mały punkt poligraficzny w centrum miasta, gdzie głównie skupiam się na drukowaniu ulotek oraz katalogów reklamowych dla firm, które się do mnie zgłaszały. Najczęściej były to agencje reklamowe posiadając duże zamówienie na praktycznie wczoraj, dlatego chciałem, aby moje maszyny poligraficzne były przede wszystkim bardzo dobrej jakości i sprawowały się idealnie w przypadku nawet największych zamówień.

Firmy serwisujące maszyny

sprawdzony serwis maszyn poligraficznych

Dobrze wiedziałem, że odpowiedni będzie serwis maszyn poligraficznych, który okresowo będzie sprawdzał ich kondycję pod kątem efektywności pracy serwisanta. Ostatnio nawet zamówiłem przy pomocy producenta maszyny poligraficznych, od którego kupiłem sprzęt, dzięki czemu wiedziałem, że idealnie zna się na modelu maszyny, którą wykorzystuję w swojej firmie. Sprawdzony serwis maszyn poligraficznych okazał się bardzo szybki i sprawny, dlatego wiedziałem, że będę mógł go zamawiać nawet raz na kilka miesięcy, aby móc być pewnym tego, że sprostamy każdemu zadaniu, które mnie czeka. Agencje, które przychodziły do mnie często liczyły na wydruk kilku tysięcy egzemplarzy, czy folderów w celu ich dalszej sprzedaży klientom. Dlatego też taka maszyna poligraficzna była wystawiona na bardzo dużą próbę każdego dnia. Moi pracownicy podczas, gdy mnie nie było w pracy mieli również informację, aby po każdorazowym zakończeniu pracy maszyny poligraficznej sprawdzić, czy nie wyskakują żadne komunikaty o błędach. W przypadku, gdyby taki się pojawił natychmiast mają zadzwonić po sprawdzony serwis maszyn poligraficznych, aby pracownik firmy mógł przyjechać i dokładnie sprawdzić, na czym polega problem.

A także jak można go jak najszybciej usunąć. Co więcej, w przypadku kiedy moja maszyna ma jeszcze gwarancję, a najczęściej obejmuje ona pierwsze kilka lat użytkowania mogę liczyć na darmowy serwis ze strony serwisanta. W przeciwnym wypadku każdorazowo będę musiał zapłacić za wizytę, jednak też nie są to duże kwoty.