Mąż podarował mi piękną biżuterię

Mój mąż często robi mi prezenty i jest to bardzo miłe. Zbliża się nasza kolejna rocznica ślubu i już zapowiedział, że przygotuje dla mnie coś wyjątkowego. Nie mogłam się doczekać tego dnia i czekałam na niego z niecierpliwością. Doczekałam się wreszcie.

Biżuterią z bursztynem jestem wręcz zachwycona

biżuteria z bursztynem producentMój mąż zaznaczył, że dostanę prezent, który pochodzi prosto od znanego producenta, który w swojej branży jest jednym z lepszych. Nie miałam bladego pojęcia co to może być. Kiedy w końcu rozpakowałam torebkę prezentową to zauważyłam, że w środku jest biżuteria z bursztynem producent, która od razu bardzo mi się spodobała. Był to piękny wisiorek w kształcie serduszka. Był delikatny mimo sporych rozmiarów. Marzyłam o takim i nie wiem skąd mąż to wiedział. Raz mu nadmieniłam i to było dość dawno temu. Mąż widząc moje zaskoczenie powiedział, że pamięta ten dzień jak powiedziałam, że taka biżuteria z bursztynem producent bardzo mi się podoba i dlatego postanowił mi ją kupić. Od razu zawiesił mi wisiorek i poszłam przejrzeć się w lustrze. Wyglądałam cudownie i mam wrażenie, że ta biżuteria jest dla mnie stworzona. Ale to nie był koniec niespodzianek. W torebce było coś jeszcze. Mąż kupił mi do kompletu takie same kolczyki, które również od razu założyłam. Zarezerwował również stolik w mojej ulubionej restauracji. Biżuterii już nie ściągałam tego dnia. Chciałam się nią pochwalić każdemu! Tak cudowny prezent to mógł mi zrobić tylko mój kochany mąż. Ode mnie również dostanie coś wyjątkowego.

Jak wróciliśmy do domu to dałam mu swój prezent. Był to nowy telefon komórkowy, o którym tak bardzo marzył. Ja również uwielbiam mu robić prezenty i robię to bardzo często. Idealnie do siebie pasujemy i jesteśmy wyjątkowo szczęśliwi. Każdy to wie.