Miedziane naczynia do wody

Już w starożytnych Indiach wierzono, że naczynia miedziane są dobre dla naszego zdrowia. Ponadto uważano, że podarowanie komuś naczynia wykonanego z miedzi jest cenniejsze od złota. Dodatkowo uważano, że największym objawem gościnności jest podanie gościom wody w kubkach wykonanych z miedzi.

Butelki i kubki z miedzi

miedziana butelka na wodęNajbardziej polecana jest miedziana butelka na wodę. Zresztą wszystkie naczynia wykonane z miedzi są polecane nie tylko ze względów ekonomicznych oraz ekologiczne. Mimo tego, że są to naczynia dosyć drogie to ich koszt szybko się zwraca. Badania wykazują, że woda, która jest przez 16 h znaczeniu miedzianym odzyskuje swoje właściwości. Picie takiej wody jest polecane dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się szkodliwych substancji oraz ze swojego organizmu. Przede wszystkim naczynia miedziane są pozbawione od żelaza, niklu oraz rtęci. Co zdecydowanie bezpieczniejsze dla naszego zdrowia mieć plastikowe naczynia i butelki. Woda z większym stężeniem miedzi wykazuje właściwości anty bakteryjne oraz przeciw zapalne. Polecana jest także dla osób zmagających się z różnego rodzaju chorobami skórnymi. Takie naczynia jest zdecydowanie wyższa od naczyń ceramicznych czy plastikowych jednak ich działania pro zdrowotne są zdecydowanie na większym poziomie.

Woda zjonizowana jest zdrowsza dla naszego organizmu. Lepiej działa przede wszystkim na nasz układ pokarmowy ponieważ oczyszcza go z toksyn. Ponadto wykazuje działania przeciw zapalna dlatego polecana jest zupełnie wszystkim nawet dzieciom. Picie wody z naczyń miedzianych znane już w starożytności i coraz częściej możemy spotkać takie naczynia w każdym domu. Oczywiście muszą to być naczynia wykonane z ponad 99 procentowej miedzi. Takie naczynia kupimy w ekskluzywnych sklepach z artykułami do mieszkań.