Nowe meble do sekretariatu są bardzo ładne

 

Dzisiaj poszłam do szefa żeby porozmawiać o moim stanowisku pracy. Jestem zatrudniona w sekretariacie od pięciu lat. Bardzo dobrze wykonuję swoje obowiązki i jestem wizytówka firmy. W ciągu dnia odwiedza mnie sporo klientów i dbać o wszystkie formalności a także terminy żeby nie było żadnych zaległości.

Rozmawiam z szefem o meblach do sekretariatu

wygodne meble biurowe do sekretariatuPostanowiłam porozmawiać z szefem bo przydałyby mi się wygodne meble biurowe do sekretariatu. Uważam, że te meble, które znajdują się obecnie w sekretariacie są już stare i szef powinien zainwestować w nowe i nowoczesne meble biurowe, które będą ładnie prezentowały się w naszej firmie. Uważam, ze koszt takich mebli na pewno nie będzie wysoki a klienci będą inaczej patrzeć na naszą firmę. Wygodne meble biurowe do sekretariatu nie muszą być także jakieś duże i masywne. Wolałabym żeby były skromne i funkcjonalne. Udało mi się namówić szefa na zakup nowych mebli biurowych. Powiedziała, że mam określony budżet, który mogę przeznaczyć na odnowienie naszego sekretariatu. Wszystkim muszę zając się sama. Od razu zajęłam się tym projektem. Udało mi się znaleźć dobrego stolarza, który wykona wygodne meble biurowe do sekretariatu w niskiej cenie. Meble sam zaprojektował i doradził mi kolory drewna. Meble będą solidne i wytrzymałe. Zatrudniłam także malarza, który i odmaluje całą recepcję. Dzięki temu sekretariat będzie jak nowy. Klientom na pewno spodobają się te zmiany i zostaną one docenione.

Mój szef był zachwycony, że udało mi się zmieścić w określonym budżecie. Sekretariat na prawdę wygląda teraz zupełnie inaczej. Będzie mi się w nim dobrze pracować i wykonywać wszystkie służbowe obowiązki. Jestem zadowolona, że udało mi się namówić mojego szefa bo teraz mam o wiele lepsze warunki pracy.