Nowoczesny system ESOK dla firm

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć branżę, w której nie wykorzystuje się nowoczesnych rozwiązań technologicznych i informatycznych. To właśnie dzięki nim, wiele spraw można załatwić kartą, czytnikiem czy nowoczesnym czujnikiem.

Do czego służą systemy ESOK?

system esok dla firmZ roku na rok przybywa firm, które decydują się na korzystanie z nowoczesnych programów do automatyzacji wielu zadań. Innowacyjne rozwiązania systemowe takie jak ESOK są kierowane do średnich i dużych firm świadczących określone usługi. Podstawowym zadaniem elektronicznego systemu obsługi klienta jest rozliczanie osób korzystających z usług, jakie oferuje dany obiekt. System ESOK dla firm może obejmować rejestrację czasu pracy, czasu spędzonego na basenie, w saunie czy na siłowni. Równie dobrze może służyć gościom hotelowym do korzystania z barów czy restauracji na terenie hotelu. Przeważnie do rejestracji służą karty magnetyczne, zegarki czy specjalne bransoletki. Taki system znacznie ułatwia i automatyzuje pracę, gdyż klienci sami, za pomocą odpowiednich narzędzi, zapisują w systemie usługi z jakich korzystają. Na samym końcu muszą jedynie podejść do kasy, w której dokonają jednorazowej zapłaty za wszystkie atrakcje czy usługi, z których korzystali. Zebrane informacje z urządzeń rejestrujących będących w dyspozycji klientów, są zapisywane w komputerowej bazie danych, gdzie również dochodzi do sumowania kosztów. Realnym celem elektronicznego systemu obsługi klienta jest naliczanie opłat tylko za rzeczywisty czas trwania usługi.

Tego typu systemy doskonale się sprawdzają na pływalniach, w kinach, teatrach czy nawet korporacjach zatrudniających setki pracowników. Nowoczesne rozwiązania znacząco ułatwiają pracę na wszystkich szczeblach w firmie, dlatego też są coraz częściej stosowane.