Nowy garnek Kinghoff

 

Jakiś czas temu odwiedziłam mój ulubiony sklep z artykułami do domu. Często tam zaglądam bo mają naprawdę fajne produkty w korzystnych cenach. Kiedy weszłam tam ostatnim razem okazało się, że w sklepie jest wielka promocja na garnki różnych firm.

Garnki Kinghoff są wysokiej jakości

solide garnki z powłoką KINGHOFFZaczęłam przeglądać różne dostępne zestawy i pojedyncze garnki, które były dostępne w promocji. Mam już w kuchni solide garnki z powłoką Kinghoff, więc bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że wszystkie modele garnków tej firmy są przecenione. Zainteresował mnie garnek żaroodporny z powłoką marmurową. Garnek ten był dostępny w trzech różnych opcjach jeżeli chodzi o jego pojemność – 2,30, 5,50 i 9,40 litra. Ja wybrałam ten o średniej pojemności, ale myślę też o kupnie garnka o pojemności 9,40 litra, ponieważ nie mam tak dużych garnków w swojej kuchni, a zdecydowanie by mi się przydał. Minęło trochę czasu od kiedy używam tego garnka w swojej kuchni i naprawdę go lubię. Bardzo podoba mi się to, że posiada on tę marmurową powłokę, która jest taka jak określił producent czyli nieprzywieralna. Powłoka ta zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła w czasie gotowania, co znacznie je przyspiesza. W zestawie oczywiście była też pokrywka z odpowietrznikiem, wykonana ze szkła hartowanego. Parę razy spadła mi już przypadkowo na ziemię i nic się z nią nie stało. Oprócz tego do garnka dołączone były materiałowe nakłady na uchwyty, które chronią przed poparzeniem.

Muszę przyznać, że dizajn tego garnka też miał duży wpływ na to, że go kupiłam – garnek jest czarny z małymi błyszczącymi drobinkami. Garnek ten jest naprawdę porządny i niesamowicie sprawdza się w czasie codziennego gotowania. Ale niczego innego nie mogłam spodziewać się po firmie Kinghoff, ponieważ znana jest ona z produkowania artykułów kuchennych wysokiej jakości.