Pielęgnacja naszych rzęs

Marzymy o pięknych i długich rzęsach. Niestety nie wszystkim natura dała tak piękne rzęsy, by można się nimi pochwalić. Oczywiście możemy zazdrościć hojniej obdarzonym przez naturę, ale możemy również postarać się coś w tym względzie zmienić.

Jakiej pielęgnacji wymagają nasze rzęsy?

Przedłużanie rzęsOkazuje się bowiem, że obecnie stylizacja rzęs jest zabiegiem dość popularnym w różnych zakładach kosmetycznych. Dość powszechnie stosuje się zabieg rzęsy 1 do 1. Ten właśnie zabieg jest przeznaczony dla kobiet, które mają rzęsy krótkie i rzadkie. Kosmetyczki wykonują go doklejając, za pomocą specjalistycznego kleju i odpowiednich urządzeń, do pojedynczej rzęsy jej sztuczny odpowiednik. W ten sposób naturalne rzęsy stają się grubsze, a spojrzenie nabiera głębi. Kolejny zabieg rzęsy 2 do 1 przeznaczony jest dla szczególnie wymagających kobiet, a wykonać go powinna kosmetyczna o dużym doświadczeniu. Do pojedynczej powiem naszej rzęsy dokleja się dwie sztuczne, na przykład pochodzące z norek. Rzęsy naturalne mogą być przedłużane rzęsami wykonanymi z jedwabiu, rzęsami syntetycznymi, mogą to być również rzęsy mink Warszawa. Po każdym takim zabiegu trzeba szczególnie dbać o nowe rzęsy. Przez pierwszą dobę po zabiegu nie powinno się korzystać z sauny, różnego typu parówek. Odpadają wszelkie zabiegi, które obciążają rzęsy. Zapomnijmy też o malowaniu.

Każdorazowe przedłużanie rzęs jest mimo wszystko zabiegiem, który nieprawidłowo przeprowadzony, może odbić się niekorzystnie na naszych naturalnych walorach. Zawsze wiec korzystajmy z salonów kosmetycznych, które maja ustaloną renomę.