Podarowanie dziewczynie sztucznej biżuterii

Agnieszka była najładniejszą dziewczyną w klasie. Bardzo mi się podobała i chciałem, żeby została moją dziewczyną. W końcu się odważyłem ją o to zapytać a ona się zgodziła. Obiecałem sobie, że będę o nią dbał, gdyż sporo się za nią nachodziłem, zanim została moją dziewczyną.

Komplet stylowej biżuterii dla dziewczyny 

sztuczna biżuteriaDziewczyny lubiły prezent i Agnieszka była taka sama. Nie miała urodzin, czy imienin, ale mimo to zdecydowałem się kupić jej jakiś ładny prezent. Dziewczyny przecież lubiły prezenty bez okazji. Kiedy dostałem od rodziców kieszonkowe, to zdecydowałem się w całości je wydać na prezent dla Agnieszki. Od koleżanki z klasy dowiedziałam się, że najlepszym prezentem będzie sztuczna biżuteria, którą moja dziewczyna uwielbiała. Znałem kilka sklepów, które sprzedawały taką biżuterię i tam się wybrałem. W pierwszym sklepie znalazłem bardzo stylowe komplety ze sztucznej biżuterii i wiedziałem, że Agnieszce się to spodoba. Widziałem jaką biżuterię nosiła na co dzień, przez co zakupy były tym bardziej proste. Zdecydowałem się na duży naszyjnik, który był modny w ostatnim czasie i byłem przekonany, że mojej dziewczynie się spodoba. Dzięki temu, że biżuteria była tania, to jeszcze zostało mi dużo pieniędzy i mogłem zaprosić Agnieszkę do kina. Sprzedawca zapakował mi biżuterię w eleganckie pudełko. Następnego dnia po kinie wręczyłem Agnieszce prezent. Była zaskoczona, gdyż nie spodziewała się niczego. Biżuteria jednak bardzo jej się spodobała i od razu ją założyła.

W klasie Agnieszka chwaliła się wszystkim swoim koleżankom biżuterią, którą jej kupiłem. Byłem dumny, ponieważ wszystkim naszyjnik bardzo się podobał. Wiedziałem jak zadbać o dziewczynę i zamierzałem to robić przez cały czas. Agnieszka była zdecydowanie tego warta.