Pomada marki Reuzel gwarancją jakości

Oferta męskich kosmetyków na rynku robi się coraz bogatsza. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na preparaty wyłącznie dla facetów. Sformułowanie „brzydsza płeć” niekoniecznie jest prawdziwe gdyż mężczyźni zaczynają dbać o siebie w równym stopniu co kobiety. Najpopularniejszymi kosmetykami przeznaczonymi dla mężczyzn stają się olejki do brody, wosk do wąsów a także pomady.

Reuzel marką z którą identyfikują się faceci

reuzel - pomadyStare metody pielęgnacji i usuwania zarostu wracają do łask. Barbering staję się znowu popularny. Pojawia się coraz więcej marek produkujących preparaty oraz akcesoria przydatne facetowi do zadbania o twarz i włosy. Jedną z najbardziej popularnych jest Reuzel. Stworzona w Holandii przez dwóch barberów pracujących w Rotterdamie. W swojej ofercie posiada balsamy i odżywki do brody, kremy do golenia i żel do włosów. Jednak najbardziej znanym produktem tej marki jest pomada. Reuzel – pomady, to najczęstsze skojarzenie klientów dotyczące tej firmy. Są dwa rodzaje tego specyfiku- woskowe oraz wodne. Różnią się składem- wodne jak sama nazwa wskazuję zawierają ten czynnik, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej zmyć później pomade. Preparat woskowy nie zasycha na włosach, przez co łatwo modelować kilkukrotnie fryzurę w ciągu dnia lecz skutkuje to trudniejszym zmywaniem. Zarówno pomady woskowe jak i wodne posiadają modele, które według upodobania użytkownika, nadają włosom połysk lub matują je. Cechą charakterystyczną obu rodzajów jest zapach. Intensywny, długo utrzymujący się na włosach.

W zależności od potrzeb mężczyzny, rynek oferuje szeroką gamę kosmetyków z których mogą skorzystać. Do najpopularniejszych należą preparaty odpowiadające za higienę twarzy oraz włosów. Marka Reuzel oferuje preparaty do pielęgnacji brody, jej golenia oraz najwyższej jakości pomady do włosów. To właśnie dzięki nim firma jest rozpoznawalna na całym świecie.