Pomysł na prezent dla taty

Mój tata od kiedy tylko pamiętam nosił dokumenty w takiej dużej saszetce. Nie wyglądało to estetycznie. A wręcz dziwnie gdy gdzieś czegoś szukał i musiał wyciągać tą dużą saszetkę, w której miał niemal wszystko. Bo nosił tam też jakieś papiery. 

Zakup etui na dokumenty na prezent

poręczne etui na dokumenty skórzaneTata niedawno miał urodziny i z tej okazji stwierdziłam, że kupię mu coś żeby w końcu mógł przełożyć te dokumenty. Myślałam nad tym żeby kupić dla niego jakiś elegancki portfel. Jednak zdawałam sobie sprawę z tego, że raczej swojego portfela, który wręcz tatra uwielbia nie zamieni na nowy z przegródkami. Dlatego też musiałam znaleźć jakieś inne rozwiązanie. I dopiero mój mąż podpowiedział mi, że przecież są takie ładne etui na dokumenty, które by mógł mieć zawsze przy sobie. Pomyślałam, że rzeczywiście jest to bardzo dobry pomysł. Takie poręczne etui na dokumenty skórzane mogłoby w wypadku taty się świetnie sprawdzić. Zaczęłam więc szukać tego typu rzeczy w internecie. Nie byłam pewna czy znajdę coś tam odpowiedniego. Jednak na szczęście okazało się, że jest nawet duży ich wybór. Mi najbardziej spodobało się takie etui, które było brązowe. Jakoś bardziej pasowało mi do taty niż czarne. W opisie tego produktu znalazłam informację o tym, że jest to etui bardzo starannie wykończone i zrobione ze skóry najwyższej jakości. Cena jego też nie była zbyt wysoka. Zdecydowałam się więc na ten zakup. Miałam nadzieję, że taki prezent spodoba się tacie i co najważniejsze będzie dla niego przydatny.

Gdy etui już przyszło ładnie je zapakowałam i do prezentu dodałam jeszcze czekoladki, które tata wprost uwielbia. Tata gdy rozpakowała upominek powiedział że świetnie wybrałam. On podobno już od dawna szukał czegoś takiego jednak nigdzie nie mógł znaleźć takiego etui.