Pościel w dobrej cenie

Jakiś czas temu z mężem przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Długo czekałam na tern moment. I byłam bardzo szczęśliwa, że w końcu się to udało. W nowym mieszkaniu bowiem mamy aż cztery pokoje. Także mogliśmy pozwolić sobie na to żeby dzieci miały swoje pokoje a do tego zrobiliśmy salon i małą sypialnię.

Zakup pościeli do sypialni

pościel 3d z hurtowniTa sypialnia była chyba pomieszczeniem, na którym mi najbardziej zależało. Cieszyłam się, że w końcu nie trzeba będzie ścielić jeszcze przed wyjściem do pracy łózka. Już dawno zaplanowałam też ja sypialnia będzie wyglądała. Wiedziałam też, że będę musiała kupić niepowtarzalną pościel taką, której nikt nie ma. Nie chciałam bowiem brać tej starej której używałam wcześniej. Koleżanka powiedziała mi, że jest pościel 3d z hurtowni gdzie można ją dostać dużo taniej. Także postanowiłam, że koniecznie muszę się tam wybrać. I w dzień wolny pojechałam tam z mężem. Chciałam żeby on także pomógł mi w wyborze. Na miejscu okazało się, że wybór pościeli jest tak duży, że ciężko jest zdecydować się na coś konkretnego. Mężowi podobały się inne wzory niż mi. I nie mogliśmy się porozumieć. W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jeśli on wybierze dwa komplety. I dwa wybiorę ja. Mi najbardziej się podobały takie motywy kwiatowe a mężowi bardziej figury geometryczne czyli takie nowoczesne kształty. W dotyku pościel była ta bardzo dobra gatunkowo. I pani, która ją sprzedawała powiedziała nam, że sama od lat jej używa i po praniu się z nią nic nie dzieje.

W domu wszystkie komplety wyprałam i rzeczywiście żadne z nich nie farbowało in nie zmieniło się. Pościel bardzo ładnie wyglądała w naszej nowej sypialni. Uważam, że następnym razem gdy będę chciała coś kupić to udam się teraz tam. Bo jednak w tej hurtowni udało nam się zaoszczędzić sporo pieniędzy.