Poszukiwania działki budowlanej

Długo zastanawialiśmy się z mężem, czy lepiej będzie kupić mieszkanie w bloku czy postawić dom na działce. W końcu doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie wybudować własny dom. Mieliśmy już zaoszczędzone sporo pieniędzy, dlatego postanowiliśmy rozejrzeć się za działką budowlaną. Interesowały nas działki, które znajdowały się na terenie Koszalina.

Kupiliśmy działkę budowlaną w Koszalinie

działki budowlane koszalinZdecydowaliśmy, że w ten weekend obejrzymy interesujące nas działki budowlane Koszalin to naprawdę duże miasto, w którym buduje się wiele osób, dlatego nie mieliśmy problemu ze znalezieniem interesujących nas działek. Zależało nam na tym, aby działka znajdowała się na obrzeżach miasta, ale jednocześnie gwarantowała dobry dojazd do centrum Koszalina. Z kilku działek, które oglądaliśmy szczególnie spodobała nam się jedna. Była to duża, prawie 500 metrowa działka. Spokojnie można było postawić na niej dom i zostałoby jeszcze dużo miejsca na ogród oraz taras. Działka znajdowała się przy drodze dojazdowej, blisko lasu i była naprawdę zadbana, co było dla nas ważne. To co jednak było najistotniejsze to fakt, że były do niej podciągnięte wszystkie media, czyli prąd, woda i gaz. Nie musielibyśmy więc poświęcać czasu na robienie przyłączy. Do najbliższych sąsiadów było naprawdę daleko, dlatego na naszej przyszłej działce mogliśmy się cieszyć odrobiną prywatności.

Po krótkim zastanowieniu zdecydowaliśmy się ją zakupić. Udało nam się z właścicielem wynegocjować naprawdę niską cenę za metr kwadratowy. Dzięki temu działa nie „pochłonęła” zbyt dużego budżetu na nasz dom. Byliśmy naprawdę zadowoleni z takiego obrotu sytuacji. Działka nie dość, że była tania, to jeszcze spełniała wszystkie nasze oczekiwania, co do wielkości oraz lokalizacji. Szybko załatwiliśmy formalności i mogliśmy zacząć budowę.