Poszukiwania taniej kwiaciarni

Nasza szefowa zawsze coś wymyślała a ja musiałem to robić. W gruncie rzeczy to dobra babka, ale pracy miałem zawsze tak dużo, że czasami nie dawałem rady. Ostatnio postanowiła zorganizować jakąś wielką imprezę i mnie do tego również zaangażowała.

Znalezienie taniej kwiaciarni w centrum miasta

tania kwiaciarnia wrocławNa imprezie miały się pojawić jakieś piękne kwiaty, które szefowa kazała mi kupić. Ceny w mieście to były w zasadzie porównywalne i kazała mi poszukać najtańszej oferty. Szukałem, chodziłem, dzwoniłem i nic. W końcu z pomocą przybyła moja koleżanka z działu księgowego. Powiedziała, że tania kwiaciarnia wrocław znajduje się w centrum niedaleko jej ulubionego sklepu z odzieżą. Zawsze tam kupowała wiązanki i płaciła o wiele mniej niż w innych punktach. Czułem, że moje poszukiwania dobiegły końca. Natychmiast pojechałem do tej kwiaciarni, by sprawdzić ceny poszczególnych kwiatów. Było rzeczywiście dość tanio i takich cen to ja jeszcze nigdy nie widziałem. Szefowej od razu zdałem raport a ona sama była zaskoczona, że udało mi się aż tak tanią kwiaciarnię znaleźć. Zleciła mi od razu zamówienie kwiatów na imprezę i przekazała pieniądze. Dopytałem jak byłem w kwiaciarni czy wystawiają faktury, ponieważ tego wymagała szefowa. Wszystko udało się załatwić co mnie cieszyło. Powiedziałem szefowej, że wszystko dzięki Agnieszce z działu księgowego, ponieważ to ona poleciła mi tę kwiaciarnię. Kwiaty, które zamówiłem na imprezę były świeże i piękne. Szefowa była wyjątkowo zadowolona.

Od tamtego czasu tylko w tej kwiaciarni kupujemy kwiaty na imprezy bo jest tanio i najzwyczajniej w świecie się opłaca. Swojej narzeczonej też zamawiam kwiaty stamtąd, ponieważ zawsze są świeże i długo stoją w wazonie. Żaneta uwielbia cięte kwiaty. Jej ulubione to róże.