Poszukuję taniego materaca piankowego

 

Po utracie pracy to w ogóle się nie załamałem. Wiedziałem, że mam oszczędności a w swoim fachu to raz dwa coś znajdę. Zamieniłem jednak mieszkanie na mniejsze i teraz płacę dużo mniej za wynajem. Jest tam niewodny materac i muszę coś na to poradzić.

Sprzedawca przyjechał do mnie z materacem piankowym

tani materac piankowyPrzydałby mi się zdecydowanie jakiś dobry i przede wszystkim tani materac piankowy, na którym na pewno bym się wyspał. Postanowiłem zajrzeć do internetu na jedną ze stron, gdzie ludzie odsprzedają swoje używane meble i inne wyposażenie do domu. Liczyłem, że znajdę tam jakiś tani materac piankowy i zacząłem dość uważnie przeglądać oferty. Pojawiło się jedno ogłoszenie ale z innego miasta. Dostawa była droga i sądziłem, że łącznie to będzie jednak za drogo. Zadzwoniłem jednak do tego człowieka. Ogłoszenie było nadal aktualne i miałem mnóstwo szczęścia, bo facet wybierał się tego dnia do Bydgoszczy. Często tu przyjeżdża bo ma rodzinę. Przywiezie mi przy okazji tani materac piankowy i nie będę musiał pokrywać kosztów transportu. Podziękowałem mu i podałem adres. Na szczęście jest to w tej samej części miasta, gdzie mieszka jego rodzina. Poinformował mnie, że będzie w granicach godziny dziewiętnastej a ja na niego czekałem. Cieszyłem się, ze udało się znaleźć taki tani materac piankowy i to była w sumie ostatnia rzecz, której potrzebowałem. Facet przyjechał chwilę przed dziewiętnastą i odebrałem od niego materac. Zapłaciłem i wróciłem do domu. Materac jest bardzo dobry i wygląda praktycznie jak nowy.

Teraz to mogę się dobrze wyspać. Sen jest mi potrzebny, ponieważ znalazłem pracę i jutro zaczynam. Wiedziałem, że wszystko dobrze się ułoży a to są przejściowe kryzysy. Nic nie jest w stanie mi stanąć na drodze do szczęśliwego życia.