Potrzebowałam pomysłowej aranżacji wnętrz

Niedawno kupiliśmy sobie z mężem małe mieszkanko. Mieszkanie było w stanie deweloperskim i musieliśmy sami je urządzić i zaprojektować wnętrza według indywidualnych potrzeb. Jednakże, żadne z nas nie miało ani zmysłu wyobraźni, ani pomysłu na to jak powinno wyglądać nasze mieszkanie. Postanowiliśmy wynająć jakiegoś projektanta wnętrz, który podpowiedziałby nam jakieś pomysły.

Gdzie w Łodzi znajdę projektanta wnętrz?

pomysłowa aranżacja wnętrz - łódźChcieliśmy jakoś pomysłowo i ciekawie zaaranżować wnętrze naszego mieszkania. Zależało nam na tym, ponieważ przez najbliższe lata nie zamierzałam urządzać remontów w mieszkaniu. Poszukiwania odpowiedniej osoby rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: pomysłowa aranżacja wnętrz – łódź, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Była to Łódzka firma projektująca wnętrza budynków mieszkalnych oraz wnętrz biurowych. Mieli oni bardzo pozytywne rekomendacje klientów, którzy chwalili ich ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz, solidną i kompetentną kadrę projektantów, oraz niskie, przystępne ceny za swoje usługi. Zapoznałam się z portfolio tej firmy na ich stronie internetowej. Niektóre projekty były naprawdę imponujące i bardzo mi się podobały. Od razu zdecydowałam się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z przedstawicielem handlowym.Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Najpierw przedstawiciel obejrzał mieszkanie i wysłuchał moich potrzeb, co do aranżacji wnętrza. Następnie w ciągu kilku dni dostałam od niego gotowy projekt aranżacji wnętrza mieszkania. Projekt był bardzo pomysłowy i ciekawy, ale zdecydowałam się nanieść kilka zmian. Dostałam poprawiony projekt, a następnie fachowiec zadbał o wcielenie projektu w naszym mieszkaniu.