Potrzebowałam wysokojakościowych wkładów do zniczy

Zbliżało się święto Wszystkich Świętych. Zawsze w tym okresie jeżdżę na groby bliskich zmarłych. Wcześniej oczywiście zaopatruje się w znicze oraz wiązanki, którymi udekoruje ich groby. Zawsze zależy mi na tym, aby kupować produkty wysokojakościowe, które nie zniszczą się po tygodniu czy miesiącu. W tym roku szczególną zagwozdkę miałam ze zniczami.

Kupno wkładów do zniczy Ignis

wkłady ignis do zniczyMiałam w domu znicze z zeszłego roku do których mogłam po prostu dokupić wkład. Po umyciu zniczów zdecydowałam się właśnie na takie rozwiązanie, ponieważ szkoda mi było wyrzucać te produkty. Musiałam tylko dokupić odpowiednie wkłady. Zagadałam się na ten temat z sąsiadką. Powiedziałam jej, że zależy mi na takich zniczach, które będą długo się palić i nie okopcą całego znicza. Jeśli będą wykonane z ekologicznych produktów, tym bardziej zdecyduje się je zakupić. Od razu poleciła mi ona wkłady Ignis do zniczy. Ona sama korzysta z nich już od kilku lat i zawsze jest bardzo zadowolona. Wkłady te posiadają długi przewidywany czas palenia, a w dodatku są niezwykle tanie. Jeden wkład można kupić już za kilka złotych. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że można je kupić w każdym sklepie z takimi produktami, w kwiaciarniach, a nawet na lokalnym bazarku. Postanowiłam zakupić polecany przez nią rodzaj wkładów do zniczy. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Zakupiłam wkłady wykonane z parafiny. Bez problemu zmieściły się one w moich zniczach. Bardzo łatwo się je zapalało. Nie kopciły ani nie wypalały się zbyt szybko. Świetnie nadawały się zarówno do zniczy plastikowych, jak i szklanych. Były odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i nie nagrzewały zbytni znicza, także nie niszczył on grobu. Przy najbliższej okazji podziękowałam sąsiadce za dobrą radę.