Potrzebowałam zapisać się na kurs jazdy

Chociaż jestem już po trzydziestce do tej pory nie zrobiłam kursu na prawo jazdy. Wiem, że samochód i umiejętność jego prowadzenia bardzo by mi się przydał, ponieważ mieszkałam daleko od miejsca pracy. Jednakże, jakoś nie mogłam się przemóc. Trochę się bałam tego, że miałabym usiąść za kierownicą. W końcu koleżanka powiedziała, że zapisze się na kurs razem ze mną i będzie nam raźniej.

Gdzie w Krakowie zrobię kurs prawa jazdy?

kursy jazdy krakówW pierwszej kolejności musiałyśmy wybrać najlepszy ośrodek szkoleniowych, gdzie można się zapisać na takie kursy. Był nam potrzebny naprawdę rzetelny kursy jazdy Kraków to duża miejscowość, dlatego też miałyśmy wiele miejsc do wyboru. W końcu po dłuższym zastanowieniu zdecydowaliśmy się zapisać na kurs prawa jazdy w polecanym i renomowanym przez wielu kursantów ośrodku doskonalenia jazdy, który znajdował się niemal w centrum Krakowa, bardzo blisko zarówno mojego, jak i jej miejsca zamieszkania. Akurat za kilka dni ruszał tam profesjonalny kurs prawa jazdy, który odbywał się w godzinach wieczornych, co obu nam bardzo pasowało. Już wkrótce przekonałyśmy się, że to była bardzo dobra decyzja. Byłyśmy bardzo zadowolone, ponieważ udało nam się trafić do doświadczonego i kompetentnego instruktora nauki jazdy, któremu udało się bez problemu nauczyć nas jeździć. Najważniejsze było dla nas to, że świetnie przygotował nas on do egzaminu państwowego.

Pokazał nam często wybierane przez egzaminatorów trasy i także podpowiedział na co warto zwracać uwagę podczas testów praktycznych i teoretycznych. Byłyśmy dzięki temu świetnie przygotowane do tego, co nas czeka. Wbrew moim obawom zdałam zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny już za pierwszym podejściem. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się trafić do tego renomowanego ośrodka nauki jazdy.