Praca przy kompletowaniu smyczy

 

Przyjęli mnie ostatnio do pracy w charakterze pracownika kompletującego zamówienia w sklepie internetowym i pracowałem przede wszystkim z różnymi smyczami reklamowymi, które jako firma posiadaliśmy w ofercie bezpośrednio od producentów.

Producenci smyczy reklamowych

smycz reklamowa z nadrukiemZdawaliśmy sobie sprawę z tego, że smycze reklamowe sprzedają się najczęściej w większych ilościach co oczywiście dla nas było bardziej komfortowe i dla mnie jako dla pracownika, który odpowiedzialny był za pakowanie tego rodzaju elementów, gdyż nie musiałem się przejmować praktycznie niczym. Zamówienia te wydawały mi się naprawdę bardzo proste do zrealizowania. Raz trafiło mi się nawet zamówienie na jakieś kilka tysięcy smyczy reklamowych, które faktycznie trzeba dobrze zapakować, a także przemyśleć kwestię wysyłki. Producent smyczy reklamowych, od którego kompletowaliśmy zamówienia wydawał się być firmą, która naprawdę poważnie podchodzi do każdego zamówienia i jeśli chodzi o wybór smyczy to był naprawdę duży. Wyglądało to w ten sposób, że klienci samodzielnie mogli przez stronę internetową dokonać odpowiednich nadruków, jakie tylko ich interesowały. Faktycznie później ja jako osoba zatrudniona w sklepie musiałem wszystko to dokładnie spakować oraz przeliczyć. Tak, aby się zgadzało. Bardzo często firmy, które do nas się zgłaszały były zainteresowane złożeniem zamówienia na kilka tysięcy sztuk smyczy reklamowych, które jak zapewne już wiecie przydają się naprawdę podczas wielu różnych wydarzeń oraz imprez. Smycz reklamowa z nadrukiem to bardzo tani i dobry jakościowo produkt.

Prywatnie faktycznie widziałem takich smyczy mnóstwo w swoim życiu. Dlatego też myślą, że biznes ten stale będzie się rozwijał, a nasza firma będzie współpracować z coraz to innymi producentami. Tylko po to, aby móc dostarczyć jak najlepszą cenę i stosunkowo wysoką jakość dla klientów, którzy zainteresowali są takimi produktami.