Prezent w postaci zegara ściennego

Magdalena była moją najlepszą przyjaciółką. Znałyśmy się już z czasów szkoły podstawowej i od tamtego czasu trzymałyśmy się zawsze razem. Przyjaźniłyśmy się już od ponad dwudziestu lat i ta przyjaźń była dla mnie najważniejsza. Dla Magdaleny tak samo.

Podarowanie zegara cyfrowego przyjaciółce na urodziny

zegar cyfrowy ściennyCo roku spotykałyśmy się na urodzinach czy to moich czy Magdaleny i dawałyśmy sobie wyjątkowe prezenty. Zawsze ustalałyśmy co kupimy, ale tym razem nie pytałam Magdy co jej kupić. Zbliżały się jej urodziny i już doskonale wiedziałam jaki prezent najbardziej chciałaby dostać. Moja przyjaciółka kupiła sobie nowe mieszkanie i przez cały czas je urządzała. Kiedyś mi wspomniała, że marzy jej się taki duży zegar cyfrowy ścienny i postanowiłam jej go kupić w prezencie urodzinowym. Zegara zaczęłam szukać w galerii handlowej, ponieważ był tam sklep z takimi zegarami i zawsze mieli ogromny wybór. Ceny były przystępne i dlatego właśnie w to miejsce się udałam. Wybrałam dla Magdaleny piękny zegar, który i mi się bardzo podobał. Posiadał w zestawie baterię i nie musiałam dokupywać żadnej baterii. Zegar w sklepie zapakowano mi w eleganckie pudełko, ponieważ powiedziałam, że to ma być prezent. Do Magdy poszłam na urodziny w sobotę. Idealnie się składało, gdyż właśnie tego dnia miała urodziny. Mogłyśmy przy okazji napić się dobrego wina. Magda była zaskoczona, że nie pytałam co jej kupić a jak zobaczyła prezent to od razu go rozpakowała. Zegar od razu jej się spodobał i zawiesiła go w pokoju.

Urodziny u przyjaciółki były bardzo udane. Siedziałyśmy prawie do trzeciej w nocy i dużo rozmawiałyśmy. Magda przez cały czas podziwiała swój nowy prezent i była pod wrażeniem, że dokonałam tak idealnego wyboru. Znałam ją i wiedziałam jaki ma gust.