Przed Sylwestrem pamiętaj o doskonałej fryzurze

Już niedługo pożegnamy stary i powitamy nowy rok. Wiele osób będzie się bawiło na imprezach sylwestrowych: balach, domówkach czy innych. Przed tym wyjątkowym wieczorem pamiętajcie o dobrym przygotowaniu. Ubranie, kosmetyczka i fryzura. Tradycyjnie będzie sporo do zrobienia przed zabawą.

Włosy musisz powierzyć dobremu fryzjerowi

dobry fryzjer łódźPrzygotowania do ostatniej nocy w roku najlepiej zacząć z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, a kosmetyczkę czy fryzjera powinno się rezerwować jeszcze wcześniej. Taki urok Sylwestra, że salony pękają w szwach. Jeśli chodzi o włosy, potrzebny będzie dobry fryzjer łódź, Kraków czy Gdańsk mają tu wiele do zaoferowania. Oczywiście pod warunkiem, że zabukujesz miejsce. Niektórzy twierdzą nawet, że wizytę w salonie powinno się złożyć dwukrotnie, najpierw kilka tygodni przed Sylwestrem, by zregenerować włosy, a potem w dniu imprezy, aby wykonać fryzurę. W przypadku włosów, ale nie tylko, nie eksperymentujcie. Przede wszystkim idźcie do swojego fryzjera, którego dobrze znacie. Lepiej nie decydować się na farbowanie, by nie być potem zaskoczonym efektem. Szczególnie jeśli do Sylwestra zostało kilka dni albo kilka godzin. Jeśli chcecie postawić na mało spotykaną lub fantazyjną fryzurę, może warto też wykonać ją na próbę kilka tygodni przed balem. Będzie jasne, czy to jest rzeczywiście coś, czym chcemy zaskoczyć w dniu sylwestrowej zabawy. Używanie środków do pielęgnacji włosów czy stylizacji może też warto zostawić fryzjerowi.

Każdy chce wyglądać bajecznie podczas sylwestrowej nocy. Nie ma się co dziwić, w końcu taki bal zdarza się raz w roku. Właśnie dlatego ostrożnie planujmy przygotowania. Ostrożnie, a przede wszystkim odpowiednio wcześnie. Niech nic nas nie zaskoczy tego ostatniego dnia roku. To my bądźmy promieniującym zaskoczeniem dla innych uczestników balu.